Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nezávazný flirt : Seznamka

Potkám tady atraktivní dlouhovlasou brunetku do 44 let, nebo je to marné, je to marné, je to marné?

Hledám submisivní kamarádku na vše co se nám bude líbit

VS 50/180 ženatý hledá pohlednou vdanou ženu na krasne milovani a ostatní radosti života.Také Ti něco doma chybi a po něčem hezkém toužíš?

Svobodný 48 letý skromný hledá ženu která si mě vysvleče do naha nebo i něžně přiváže a může mě osahávat po celém nahatem těle ve všech polohách. Může napsat i pár starší. Láká to někoho? Uvítám dlouhodobý přátelský schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Diskrétnost zaručena. Líbí se mě vše co je hezké a vám? Budu se těšit na jakoukoli otevřenou odpověď. Napíše mě někdo z PLZNE a okolí? Děkuji

Jsem pohodový, prý pohledný, nekuřák, romantik, sportovní typ.......

MužNezávazně 52 let Praha

TOP  19.2.2020

Hledam vdanou, citove zalozenou a inteligentni kamaradku se smyslem pro humor.

Toužím poznat příjemnou ženu, která by ráda občas utíkala ze spáru stereotypu a ráda poznala muže, se kterým bude opět sama sebou, se kterým bude znovu zažívat pocity neklidu, vzrušení a napětí. Muže, vedle kterého se bude cítit jako skutečná žena, přitažlivá, neodolatelná a žádoucí. Muže, který se bude těšit na její pohled, doteky, rty... Muže, se kterým může cokoliv podnikat, a přesto od ní nebude očekávat závazky a bude plně respektovat i její případný soukromý život.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Muž | 48 let
Praha

Která žena, starší dáma to má ráda a nemá s kým? Rád bych nezávazný sex. Vířivka, masáže...

MužNezávazně 47 let Praha

TOP  19.2.2020

Možná to vnímáš tak nějak podobně… Máš pocit, že přestáváš mít důvod se těšit domů, že Tě tam už nic moc nečeká… Ale z nějakého důvodu nechceš nebo neumíš odejít… Přesto bys chtěla být zase šťastná, na něco a někoho se těšit, občas něco podniknout, jindy společně relaxovat, prostě zažívat společně hezké chvilky… Můžeme to zkusit třeba spolu.. a uvidíme, co z toho bude dál… ;-)

Žít a užít si, dokud můžeme. Hledám touto cestou muže, ktreý ví, co chce a je na něj;spolehnutí.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Rakovník
Žena | 49 let
Brno
Žena | 47 let
Praha
Muž | 49 let
Praha