Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá jeho : Nezávazný flirtHlavní město Praha

Ahoj, Hledám staršího muže 45r+, se zázemím (aktiva) na sex. Já vyholený v dámském prádle v dívčí roli (pasiv). Budu se těšit na odpověď. pá Petr

Ahoj, jsem rozvedený:), krátké vlasy, bez vousů, bez brýlí, jsem zdravý, dole upravený verzatil a hledám nezávazně sexuálního partnera.

Moc se mi líbí, když si jiný chlap se mnou pohrává, škádlí mi různě moje koule a ptáka, ale nejvíc mne vzrušuje pak, když mi začíná jemně dráždit dírku jazykem a prsty, já se tím nádherným blahem uvolním a on pak může do mne krásně vnikat v různých pozicích až na doraz. Líběj se mi mužný typy s větším M, který prostě nade všecko mají rádi pronikání do jiného muže. Zatím si o tom můžeme napsat a třeba časem bych se ti pak prostě úplně odevzdal a ty bys zažil nádhernou extázi vyvrcholení.

Je zde prima chlapak pohodak který má rad nahotu a vše s ní spojeno? Miluješ mazlení líbání masáž? Máš prostor? Klidně napiš rád přijedu... Martas

Chtěl bys podniknout něco s mladým chlapem v Praze? Pro začátek bychom mohli zkusit třeba hoňku a kouření, časem klidně i více. Jediné, co požaduji, je zdraví a čistota. Prostory bych případně měl, pokud ty nemáš.

Sympaťák a pohledný mladý chlap VŠ se sportovní postavou by rád potkal fajn nepromiskuitního kluka na setkávání, erotiku, sex...ideálně dlouhodobě a též sportovní nebo svalnatejší typ.

Otrok hledá zkušeného Pána na občasné akce.Zazemi a pomůcky vítány.Ja poslušný .

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava

Kdo si nasedne na můj o c a s 18/5 ? Do 35 let. Praha, Středočeský kraj

Ahoj, já (30/181/74/15/4) hledám muze, nebo ženáče 30-45. Chtel bych vyzkoušet kouření. Všechno závisí na sympatiích, zdravi nabízím a take požadují.

Hledám mladýho zajíčka z Prahy a okolí do 23 let, kterej by potřeboval zaučit. Nebráním se ničemu a místo mám...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 63 let
Ostrava