Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Nezávazný flirtBrno

MužNezávazně 43 let Brno

TOP  20.2.2020

Ahoj hledám novou stálou milenku ... nejen na sex, ale zároveň i jako kamarádku. Nejlépe zadanou, milou chytrou a vtipnou :-)jsem pohodář, napiš uvidíš sama...

MužNezávazně 27 let Brno

TOP  21.2.2020

Ženy pokud nemáte fotku na profilu tak mi nepište, schovat se můžete v lese! Hledám nezávazný vztah. Líbím se ti? Napiš :-)

MužNezávazně 39 let Brno

TOP  21.2.2020

Společné výlety, večery, snídaně? Bez vázání. Pojď:)

MužNezávazně 42 let Brno

TOP  21.2.2020

Nemá zájem nějaká příjemná něco podniknout?? Káva .....

Jsem VŠ, 44 let, vyšší postavy a hledám ženu 55+ na dlouhodobý intimní přátelský vztah. Prosím jen s VŠ vzděláním, postava spíše štíhlejší...a... rozhodně nehledám někoho ze "seznamkové komunity", hledám touto formou jelikož s ohledem na hledané moc jiných možností není. Jsem nezadaný, ale nehledám plnohodnotný vztah, prostě si jen chci, spíše tajně, splnit to o čem dlouho jen přemýšlím…třeba jsi na tom stejně a odepíšeš ….

MužNezávazně 39 let Brno

TOP  21.2.2020

Na dnešní (zítřejší) večer/noc poptávám štíhlou, vnadnou (i vdanou;-) ženu...(cca 18-40+ ›to je věk, ne teplota;-)..Kdo dřív přijde, ten dřív....;-)

Hledam milenku. Jsem galantni chlap na urovni, jsem zenatej a sexu mam dost. Presto mi casto neco chybi. Hledam fajn babu, kterou lakaji d/s hratky. Neptej se me co to znamena, ale jestli jsi ta prava, ozvi se budu si te hyckat.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Hradec Králové
Muž | 48 let
Praha
Muž | 54 let
Uherské Hradiště
Muž | 41 let
Most

MužNezávazně 57 let Brno

TOP  21.2.2020

Hĺadám ženu, ktorá sa neholi...Zbožňujem sa takej žene venovať nekonecne dlho a potom ju krásne pomilovať s mojím veĺkym a hrubým mužstvom...A keď potom si budeme mať aj čo povedať, bude to uplne dokonalé...

MužNezávazně 37 let Brno

TOP  21.2.2020

Ahoj. Je tady nějaká kočička na eroticke dopisování, posílání gifu a společné uspokojování? Už teď mám hroznou chuť :-)

Padesátkou život nekončí naopak, je potřeba si života začít užívat , aby se v domově důchodců mělo na co vzpomínat. Pokud to doma neni tak jak by mělo být tak věř, že i mne chybi milování a intimnosti jako sůl.Jestli bez toho dokažeš žít ok, já ne. Hledám fajn ženskou, která je na tom stejně a nepotřebuje k tomu horu slibů, pálení mostů a jiný nesplnitelný hovadiny, na které se už já osobně fakt citím starý. Prostě proč v týdnu neprovést nějakou lumpárnu a netěsit se na další.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 23 let
Opava
Muž | 57 let
Brno
Muž | 40 let
Praha
Muž | 50 let
Olomouc