Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 39 let Plzeň

TOP  26.3.2020

V době koronavirové je velká škoda, že nejsem doma s protějškem, se kterým bychom si užili tu spoustu času pro sebe. :) Tak třeba se povede tady se potkat aspoň na ty písmenka a pak uvidíme, co bude dál? :)

MužVážně 34 let Plzeň

TOP  26.3.2020

Tak jsem se alespoň na základě pokusů o seznamování přes seznamky dozvěděl, že jsem narcis a ještě působím arogantně:) To, že se mám docela rád a rád se oblékám, popírat nebudu, ale nikdy nenadřazuji sebe a své zájmy nad své blízké. Jestli působím arogantně a odtažitě, je to proto, že jsem spíš introvert, takže si hned každého k tělu nepustím. Možná jsem se také za ten čas bez lásky trochu propadl cynizmu, ale věřím, že ta pravá mě z toho rychle vyléčí. Máš ráda výzvy?:)

MužVážně 53 let Plzeň

TOP  26.3.2020

Ahoj...pokud jsi ještě singl a máš chut se seznámit, tak Tě rád poznám).

MužVážně 37 let Plzeň

TOP  26.3.2020

Chtěl bych se seznámit s ženou která má v sobe anděla ale i dablika .??????

MužVážně 57 let Plzeň

TOP  26.3.2020

Je ti smutno, nevíš, jak trávit čas? Tak si pojď psát.

MužVážně 61 let Plzeň

TOP  24.3.2020

Pro jedno kouzelné něžné stvoření, které není jinde k vidění.Ať jsi stále štíhlá krásná jsou má přání celkem jasná.I jedno tajné bych však měl, nevím ale zda bych směl-pozvat Tě na malý flám, dřív než život uteče nám.Nebo aspoň na kávičku jen Tě vidět na chviličku.Nejsi-li krásná neva hledám spíš krásu duše-dívčí něžnou romantickou láskyplnou.Mám na duši ID.Můžu hádanku?Neptá se let a na zdech kreslí dvojí stín a dvojí tvář, když prijde skoupí celý svět má slunce zář.60/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

MužVážně 28 let Plzeň

TOP  25.3.2020

Hledá se normální holka, ve věku do 32let s vyřešenou mynulosti a hlavně která ví co chce, děti mi nevadí mám je rád (pro méně chapave pokud máš dítě tak to nevadí) jediná podmínka musí mít ráda psi....Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Praha
Muž | 38 let
Blansko
Muž | 55 let
Orlová
Muž | 44 let
Praha

MužVážně 27 let Plzeň

TOP  25.3.2020

Zdravím všechny krásně nezadane slečny(20-30let)..... No tak když jste teď doma tak snad si jedna z vás všimne mého inzerátu zde..... Nejsem bůh ví jaký drsňák nebo frajer nebo co já vím na co dnešní slečny koukají ale doufám že se mezi vás najde nějaká která je plná života má ráda různé společenské akce ráda si vyjde ven na procházky má ráda děti a umí vnést tomu druhému radost.... Nehledám perfektní slečnu jen nějakou která je plná života hlavně ať ví co chce a taky smysl pro humor..

Jsem. Mlady muz a hledam tu normalni holku ci slecnu na seznamce I a vazny vztah najdu te kdyz tak napis budu rad a po I'm ti o sobe vice

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  25.3.2020

Rád bych se seznámil se sympatickou slečnou.Jsem Plzeňák s vyřešenou minulostí.Mám rád sport, cestování, moře i hory, rád zajdu do kina i na dobrou večeři.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Brno
Muž | 33 let
Příbram
Muž | 55 let
Břeclav
Muž | 64 let