Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 56 let Plzeň

TOP  28.5.2020

Vím, že jsi, jen se míjíme. Jsem normální chlap s klady i zápory. Co hledám je porozumění, tolerance a láska. Ozveš se? Čekám na Tvá písmenka!

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Neznámá s neznámými souřadnicemi. Rád bych některý den složil hlavu do Tvého klína. NE!, není to o zřejmě většinových úmyslech mužů zde lovících. Je to o běžné chvíli spolu, kdy spolu prostě jsme-nalezeni. Oblečeni, moje kštice třeba poslouží Tvé knize jako podložka a já s prvotním úmyslem příst stejně po chvíli podlehnu únavě a přejdu do pravidelného rytmu oddechů. Je to o důvěře. Odložení ostražitosti. Jako návštěva přístavu, kde škuneru doplní potřebné, oloupají slávky z kýlu, poopraví ráhno.

MužVážně 33 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Ahoj, hledám slečnu z Plzně či z blízkého okolí. Měla bys být sympatická, romantická, vášnivá a milující dívka se zájmem o toulky českou i jinou krajinou, koncerty, ale i lenošení, pohlazení a mlčení ve dvou. Já 33 let, 170 cm, sportovní postavy, hnědé oči a vlasy, VŠ, svobodný a bez závazků. Svoje foto samozřejmě pošlu po vzájemné domluvě.

MužVážně 31 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Rád bych touto cestou poznal pohodovou ženu... Můžeš být o starší na věku až tak nezáleží.. Najdu tě?

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Ahoj, hledám svoji druhou polovičku...nebo spíš první? V každém případě nejlépe na doživotí, do konce zivota:-). Já: 49 let, 187/urostlý, normální chlap, který už ví, co je v životě důležité a nad čím jde mávnout rukou. Mám rád přírodu, procházky, cestování, zvířata, čtu, poslouchám, dívám se, vnímám život a svět, jsem samostatny, snad empaticky, v pohodě.Ty: věk přiměřený, postava akorát, sympatická v teplakach i v sukni, s úsměvem na rtu a chuti něco zažít a zase se těšit... Vše můžeme spolu.

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Přítelkyně a kamarádka štíhlejší postavy, především ale slušného vystupování, vyrovnaná, pro zodpovědnýho, inteligentního a vysokýho chlapa štíhlé postavy? Výšlapy do přírody, posezení, povídání, prostě normálka. A s výhledem také rodina. Máš zájem?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Praha
Muž | 44 let
Brno
Muž | 29 let
Brno
Muž | 52 let
Praha

MužVážně 26 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Ahoj, hledám přibližně starou kamarádku, kamaráda, je mi 25 let. Jsem z Plzně Újezd. Nekuřák, alkohol nepiji.

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Hledám milou společnost, , , v podobě ženy'', na dlouhodobý vztah se vzájemným pochopením.

MužVážně 56 let Plzeň

TOP  27.5.2020

Hledám ženu......pro život, trochu sportující... na kolo, lyže, turistiku, ale i divadlo, kino........

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 34 let
Ostrava
Muž | 26 let
Praha
Muž | 52 let
Liberec