Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  13.2.2020

Prochajda, nebo kafčo pro poznání se? Jinak já mám moc rád výlety jarní, letní i podzimní přírodou. Máš zájem popovídat a hledáš vážný vztah? Mohla bys být štíhlé figury, avšak rozhodně pohodovější nátury :-). Těším se.

MužVážně 52 let Plzeň

TOP  13.2.2020

Diskrétní, inteligentní, drobnou, štíhlou, spontánní, možná nenápadnou, přesto d'áblici, bych rád našel poznal, kromě jiného, do všech šířek, délek a hloubek :-), hledam sympatickou pritelkyni na romanticky, nezavazny, presto hezky vztah

MužVážně 38 let Plzeň

TOP  12.2.2020

Ahoj, hledám dívku zpočátku na dopisování, kde bychom se vzájemně nějakým způsobem poznali a poté pokud bude zájem třeba i randit. Hledám rozumnou dívku, která zhruba ví co chce a myslí to se seznámením vážně. Už dlouho chci najít svoji druhou polovičku a zažívat ve dvou vše co život přináší. Proto volím i tuto cestu, protože seznámit se normálně s někým je "kumšt". :-)

MužVážně 68 let Plzeň

TOP  12.2.2020

Hledám ženu k přátelství s vážnějším podtextem, pro vzájemné obohacení života. Uvítám ženu se smyslem pro humor i pro hudbu a se zájmy, přesahující sledování TV seriálů. Uvítám lehký zájem o aktivity, rozvíjející tělo i ducha - kultura, přednášky, cvičení (příp. i směrem k joze, taichi, apod). Nenaplním naděje žen, které se v životě nudí a hledají přítele pro vyplnění svého volného času. Na natírání okapů na něčí chatě už nemám čas. Nepředpokládám sestěhování.

MužVážně 50 let Plzeň

TOP  10.2.2020

Finančně nezávislý VŠ, podnikatel 49 let, sportovní postavy, hledá mladší ženu zatím pouze pro romantická setkání. Chceš-li také prožít to krásné, o čem si zatím třeba jen četla, prosím ozvi se. Nemusíš být dokonalá ani výjimečně krásná, ale měla bys mít určitý půvab, dbát o sebe a ráda se hezky oblékat, abychom spolu mohli kamkoli jít. Petr,

MužVážně 33 let Plzeň

TOP  11.2.2020

Ahoj jsem Jirka a rád bych poznal ženu na vztah ve věku 25-40 let. Je mi 33, mám rád výlety, cestování a tím spojený i geocaching, ale je toho víc. Jinak jsem tolerantní, trochu romantik, nemám rád lhaní a nevěru. Bydlím kousek od Plzně, ale můžeš být odkudkoliv, dneska se dá dojet všude :-)

MužVážně 56 let Plzeň

TOP  11.2.2020

Hledám sympatickou parťačku pro společné výlety a dovolené, později třeba i více ..., mám rád vysokohorskou turistiku, běžky, cyklovýpravy, vodu, delší poznávací výlety - i pěší, jezdím rád i za muzikou - koncerty a folkové festivaly; jestli ráda poznáváš nové věci, umíš sdílet zážitky a pocity, ještě se umíš pro něco nadchnout i žasnout, neřešíš občasné nepohodlí, moc rád Tě poznám ... Prosím foto. PS: času moc nezbývá, ale byla by škoda to vzdát úplně ...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Praha
Muž | 47 let
Ostrava
Muž | 33 let
Olomouc
Muž | 57 let
Praha

MužVážně 46 let Plzeň

TOP  11.2.2020

VŠ, 189 cm, pohledný, bezdětný, nekuřák, mladšího vzhledu, hledá k založení rodiny (alespoň 1 dítě) a pro společný život, z nedostatku příležitosti, pohlednou, štíhlou ženu, VŠ nebo SŠ, nekuřačku, pouze bezdětnou, do 42 let. Celý Plzeňský kraj.

MužVážně 43 let Plzeň

TOP  11.2.2020

Hledám ženu pro společný život.

MužVážně 49 let Plzeň

TOP  9.2.2020

Ahoj. Rád se zde z nedostatku jiných příležítostí s Tebou seznámím. Mám skoro vše , jen Ty mi chybíš . Kultura, výlety, procházky, opora i tolerance. A nejen to, Ti ve vztahu nabízí snad sympaťák co čeká na Tvou odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Brno
Muž | 30 let
České Budějovice
Muž | 33 let
Beroun
Muž | 36 let
Trutnov