Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníPlzeň

MužVážně 42 let Plzeň

TOP  11.7.2020

Ahoj, najdu tady kamarádku, přítelkyni na dopisování a seznámení. Ve dvou se to lépe táhne. Co zajít na kávu? Najdu? Radek.

Kino
Hudba
Příroda
Výlety

Ahoj, rád bych zde našel ženu, která mi bude oporou, kterou budu trávit volný čas a prožívat sní fajn zážitky. Jsem z Prahy, mám menší firmu s několika zaměstnanci, sám dost času trávím v práci, rád cestuji, poznávám nová místa, zajdu mezi přátele, prostě se nerad nudím. Přemýšlím, že bych na nějaký čas odjel příští rok do Švédska, či Finska. Budu rád, když zde najdu fajn ženu. Svým způsobem na věku nezáleží a děti v menším množství nejsou překážkou. :)) bohužel více toho zde napsat nelze. :)

MužVážně 61 let Plzeň

TOP  10.7.2020

Pro jedno kouzelné něžné stvoření, které není jinde k vidění.Ať jsi stále štíhlá krásná jsou má přání celkem jasná.I jedno tajné bych však měl, nevím ale zda bych směl-pozvat Tě na malý flám, dřív než život uteče nám.Nebo aspoň na kávičku jen Tě vidět na chviličku.Nejsi-li krásná neva hledám spíš krásu duše-dívčí něžnou romantickou láskyplnou.Mám na duši ID.Můžu hádanku?Neptá se let a na zdech kreslí dvojí stín a dvojí tvář, když prijde skoupí celý svět má slunce zář.60/184/70-štíhlý.Jen Plzeň.

Hledám sympatickou ženu přiměřeného věku, usměvavou, sebevědomou, inteligentní, fin. nezávislou z Plzně, která hledá podobný mužský protějšek. Já, svobodný, zajištěný VŠ z Plzně, nekuřák, trochu sportovec 183/78. Ctím soukromí a proto foto výměna možná přes mail. Najdeme se? Přeji Ti hezký den.

MužVážně 45 let Plzeň

TOP  11.7.2020

Jsem vysoký štíhlý muž z Plzně se zájmy o cestování, tanec, jógu, tantru a celkově s pozitivním přístupem k životu. Rád poznám fajn ženu s otevřeným srdcem a myslí pro radost ze života.

MužVážně 43 let Plzeň

TOP  11.7.2020

Někdo kdo by dnes zašel na drink? Nebo na kolečkové brusle...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Chrudim
Muž | 40 let
Praha
Muž | 53 let
Nymburk
Muž | 34 let
Praha

MužVážně 48 let Plzeň

TOP  11.7.2020

Ahoj jsem rozv. sport.založ nekuřák 42/180/74 a hledám štíhlou holku na společné sportování, cestování kulturu a hezký pohodový vztah .

MužVážně 45 let Plzeň

TOP  11.7.2020

Milý Ježíšku, v minulém roce jsi silně selhal. Nyní netuším, kdo to selhání napraví. :-) K Vánocům a potom napořád, jsi nedoručil jednu dvojnohou kočku - inteligentní ženu pro život. ;-) P.S. Na 1. července opět nic. P.S. Pokud se chce někdo pouze vykecávat, má od toho Facebook, jsem tu za účelem seznámení ... což v dnešní době není "in" všichni se chtějí jen bavit.

MužVážně 67 let Plzeň

TOP  11.7.2020

muzsky s mladym telem a mysli se zajmem se sdilet, fotky soucasne, vek a vzdalenost nerozhoduje, odpovim vsem

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Přerov
Muž | 37 let
Ústí nad Labem
Muž | 42 let
České Budějovice
Muž | 25 let
Domažlice