Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Brno

ŽenaVážně 48 let Brno

TOP  14.10.2019

Kdyby náhodou na tyto stránky zabloudil muž, který je sám a hledá ženu na pokec, za kulturou, na procházku, výlet a pak uvidíme, tak ať se ozve. Postrádám mužskou společnost. Prosim nekuřáka s fotem.

ŽenaVážně 27 let Brno

TOP  13.10.2019

Hledám muže, který mi dokáže vykouzlit úsměv na rtech. Já Tě totiž rozesmát jistojistě dokážu! Když se to všechno dobře potká, můžeme se třeba společně prosmát životem :) Bonusové body máš hned ze startu, pokud: rád chodíš po kopcích, rád chodíš za kulturou a jsi optimista (protože já optimistka moc nejsem, tak ať nerozbijeme rovnováhu vesmíru nebo tak něco).

Hledám partnera z Brna, který stejně jako já hledá vážný vztah založený na hodnotách jako jsou vzájemné pochopení, důvěra a vzájemný respekt. Pokud to pro Tebe nejsou jen prázdná slova, tak budu ráda, když se mi ozveš. P.S. Jen vážně.

ŽenaVážně 43 let Brno

TOP  13.10.2019

Nehledám flirt, ale normálního chlapa co si na nic nehraje, nelže, má rád děti, zajde do kina, na hory, do bazénu, na procházku...... Dá se tady najít?

ŽenaVážně 27 let Brno

TOP  13.10.2019

Ráda bych zde našla partnera a nejlepšího kamaráda v jednom. Někoho, komu nejsou cizí pojmy věrnost, tolerance a porozumění. Ideálně ve věku 27-34 let z Brna a okolí. Co hledám, také nabízím. Prosím o odpovědi s fotkou, svoji také zašlu.

ŽenaVážně 53 let Brno

TOP  13.10.2019

Hledám nezadaného muže, kamaráda se kterým bych sdílela volný čas. Sportovně založeného, trochu romantiky by mi nevadilo.Najde se nějaký ?

Najde se fajn parťák na vše co život přináší? Sportovní i společenské aktivity vítány... Rozvedena SŠ 51/177.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Příbram
Žena | 55 let
Karlovy Vary
Žena | 49 let
Rokycany
Žena | 63 let
Mělník

ŽenaVážně 30 let Brno

TOP  13.10.2019

Jsem veselá a nejspíš bohužel v tomto dnešním světě normální, skromná holka, která má jiné priority, než se objednat na prodloužení vlasů či řas a mé druhé mínus je, že nepotřebuji dostávat na narozeniny auta. Jestli chceš poznat tuto osobu a co se skrývá uvnitř, což já také u protějška preferuji a nehledáš pouze manekýny, ozvi se mi. Ráda bych partnera, který má vyřešenou minulost, bude mým nejlepším kamarádem, parťákem, milencem a bude chtít rodinu. Protože za mě to je ten hlavní smysl života

ŽenaVážně 51 let Brno

TOP  13.10.2019

Ten, kdo si sem dá inzerát, že hledá, jde vždy trošku s kůží na trh. Tak jsem tady:).

ŽenaVážně 45 let Brno

TOP  13.10.2019

Jsem úplně obyčejný človíček co hledá druhou polovičku pro šťastný a spokojený život...

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Jihlava
Žena | 36 let
Havlíčkův Brod
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 40 let
Brno-venkov