Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníBrno

Hledám aktivního chlapa, co rád zajde na procházku, kafčo, do kina, prostě na trávení společných chvil a potom se uvidí ;).

ŽenaVážně 41 let Brno

TOP  16.2.2020

Hledám kocoura modroočka k předení a tulení...

ŽenaVážně 51 let Brno

TOP  16.2.2020

Najde se muz pro novy zacatek50+. .

ŽenaVážně 28 let Brno

TOP  16.2.2020

Hledám muže na vážný vztah 28 - 32 let, z Brna. Nekuřáka.

ŽenaVážně 40 let Brno

TOP  16.2.2020

Jsem svobodná a mám dvě děti.Dvouletého chlapečka a chlapce ve školním věku.Hledám spolehlivého partnera pro klidný rodinný život.

Přeji si najít muže sympatického, vzdělaného a vyrovnaného, který přesně ví, co v životě chce. Muže, který půjde se mnou do vztahu upřímně, bez zábran a na 100% "po hlavě", který bude plánovat budoucnost a nebude se bát založit co nejdříve rodinu.Muže, který si bude umět se mnou a případnými dětmi život užívat naplno a nebude hledat problémy a překážky tam, kde nejsou.Muže, jehož ego snese samostatnou a soběstačnou ženu s vlastním názorem.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Most
Žena | 61 let
Přerov
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 68 let
Kladno

ŽenaVážně 28 let Brno

TOP  15.2.2020

Ahoj všem :) Asi jako každý zde i já tu hledám …. a co?? Někoho „výjimečného“ :D Toho, na koho si během dne vzpomenu a přelétne mně úsměv po tváři, toho s kým dokážu diskutovat hodiny o tom, jestli je k hranolkám lepší kečup nebo tatarka, toho, kdo se bude smát mým špatným vtipům a hlavně někoho, na koho se budu moci spolehnout. A kdo jsem? Jsem nahlas smějící se, pracující, společnost milující holka z vesnice - teď už tedy pár let brňák, která se rozhodla jít tomu štěstí naproti :) Krásný den!

ŽenaVážně 49 let Brno

TOP  15.2.2020

Ráda poznám muže - inteligentního, vyrovnaného, sečtělého, se smyslem pro humor a vychováním.

ŽenaVážně 66 let Brno

TOP  15.2.2020

Hledám sympatického nezadaného muže 60 +, který má rád přírodu, vycházky i výlety za poznáním, ale chybí mu společnost kamarádky, přítelkyně..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 68 let
Most
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 62 let
Praha