Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Brno

ŽenaVážně 65 let Brno

TOP  15.3.2019

Hledám hodného, nezadaného a slušného muže vyšší postavy. Věřím že najdu ještě muže který mě bude velmi přitahovat a já jeho. A potom nechat průchod LÁSCE a co bude dál je ve hvězdách ..... Prosím jen seriozně, ne někomu pro zábavu. Nejsme staří, to si jen mladí o nás myslí. Foto poslu na email.

ŽenaVážně 27 let Brno

TOP  15.3.2019

Ahoj, nehledám přímo vážný vztah, spíše bych tu chtěla prozatím poznat někoho, kdo je mi velmi podobný a s kým bych si opravdu rozumněla.Nutné požadavky, které u protějška hledám.Věk 24 až 30 let.Štihlá postava a atraktivní vzhled.Nekouří a nehraje PC hry. Láska ke zvířatům, zájmy nejlépe cestování a hudba.Hledám někoho kdo má zájem budovat trvalý vztah a nesnáší nevěru...někoho, kdo se umí radovat z maličkostí...pokud inzerát z většiny nesplnuješ a i tak napíšeš...tvůj vzkaz ignoruju.

ŽenaVážně 57 let Brno

TOP  14.3.2019

Už se těším na jarní výlety pěšky či na kole, zájezdy do zajímavých míst i na letní dovolenou jak u nás, tak někde u moře. Najde se tu nějaký solidní, inteligentní a raději mladší muž, který to chce absolvovat se mnou? Vše o mně najdete v mém profilu, včetně fotek. Alespoň jednu fotku, kde je dotyčný k poznání, potřebuji. Děkuji.

ŽenaVážně 48 let Brno

TOP  14.3.2019

Ona hledá jeho, on snad hledá ji... Na vše hezké...

ŽenaVážně 62 let Brno

TOP  14.3.2019

Jaro se blizi a ja chci vymenit samotu za neco veselejsi, prijemnejsi. Hledam prijemneho a spolecenskeho partnera. Pritele, na ktereho se mohu spolehnout a tesit se na nej. Samostatneho, volneho, bez zavazku. To stejny nabizim i ja

ŽenaVážně 28 let Brno

TOP  14.3.2019

Hezký den, hledám sympatického muže ve věku 28-35 let, prosím pouze vážně a s fotkou. Z Brna a okolí. Děkuji, Renata.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Most
Žena | 41 let
Praha
Žena | 43 let
Praha
Žena | 75 let
Brno

ŽenaVážně 44 let Brno

TOP  14.3.2019

Hledá se hodný sympaťák

ŽenaVážně 41 let Brno

TOP  14.3.2019

Hledá se krotitel cirkusu?? Svěřenci jsou dvě děti, dva psi, kočka, morčata, prase, křeček a další drobné zvířectvo. V našem šapitó je k vidění, akrobacie, tanec, zpěv, křik a mnoho dalších dovedností. Krotitel by měl byt odolný jedinec, který už v životě něco zažil a neočekává, že se nějaká situace vyvine dle plánu, že nalezne věci, tam kde je položil, teplé večeře a vyžehlené oblečení a podobně. Pro samou zábavu na podobné nesmysly nemám čas. Nehledáme ochrance, živitele, ani tatínka.

ŽenaVážně 42 let Brno

TOP  14.3.2019

Kámoš bez výhod, vztah s výhodami. Pěkně postupně... Není čas na pokusy a omyly... Život hrozně letí....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 40 let
Brno
Žena | 59 let
Opava
Žena | 36 let
Havlíčkův Brod
Žena | 49 let
Praha