Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka

Ahoj, hledám veseleho, spolehlivého chlapa pro pohodovy život .

Ahoj, jsme dva, ja a můj 14mesicni syn. Manželství se rozpadlo prakticky hned, protoze nebylo z lásky, ale z “nutnosti a kulturní odlišnosti”. Po 13 letech života v zahraničí se plánuji vrátit do Prahy, abychom mohli se synem začít znovu. Hledam hodného, spolehlivého a zajištěného partnera, ideálně s dítětem ve vlastní péči. Deti jsem nikdy nechtěla, a jak jsem byla hloupá :) Rada cestuju, fotim (ma profese), čtu, vařím. Doufám, ze máme šanci na novy začátek v normální zemi.

Hledám seznámení s fajn mužem, který rád zajde do divadla, kina, má rád přírodu, výlety, zvířata, rád cestuje....Nehledám ani sponzora, ani bydlení, ale rovnocenného partnera. Jsem nekuřačka s vyřešenou minulostí a totéž očekávám od partnera. Nehledám flirt ani muže na dopisování, ale vážný vztah. Jestli máš pocit, že mé řádky jsou blízké tvým myšlenkám, pak zbývá jen o sobě napsat pár slov a třeba se potkáme.

Hledám tanečního partnera na občasné zatančení v tančírně nebo na plese. Tančím stand., latinu, miluji salsu...Najde se někdo? Je mi 50 let, 164/55kg. Sofie

Divadlo
Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Dokud zijeme, stále můžeme milovat. Našel by se příjemný, trochu vzdělanější muž do 60 let zatim na hezké přátelství? Dál to záleží jen na nás. Vzdělanější neznamená 4 doktoráty, ale ani absolvent ZŠ. Muž s vlastním bydlením i názorem. Muž se vztahem k přírodě. Nepožaduji nic, co bych sama nemohla nabídnout. Současnou fotku ráda vyměním.

Ráda poznám přítele, kamaráda na volné a hezké chvíle, procházky, výlety, kultůra, příroda, plavání, kolo rekreačně, lásku ... Vzájemné sympatie, vstřícnost, tolerance, spolehlivost ... Těším se i s fotem.

ŽenaVážně 30 let Ostrava

TOP  25.2.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Plavání
Výlety
Cestování

Najde se muž, který znovu ve mě dokáže vyvolat vášeň, bude si mě hýčkat a spolu budeme podnikat krásné chvíle bez narušení soukromí (vztahu) a kterého nebaví denní stereotyp? Nechci jen sex, ale také porozumění, povídání, smích a společně strávené chvíle, které mi schází. Ráda bych rozumného, sympatického, hezkého a pořádného muže, který si mě bude jako ženu hýčkat a který ví, co chce. Pokud ano, napiš.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 53 let
Praha
Žena | 50 let
Rokycany
Žena | 54 let
Karlovy Vary
Žena | 61 let
Pardubice

Ahoj.Ráda bych zde našla mladého, vyššiho, stíhlého, inteligentního a galantního muže nelépe z Prahy 2, 4, 10 s vlastním zázemím za účelem pravidelných setkání.

ŽenaVážně 36 let Praha

TOP  25.2.2020

Jsem delší dobu sama a to chce změnu. Hledám muže, který nechce jen flirt. Má to v hlavě i v životě srovnané. Prosím odpovědi jen s fotkou.

ŽenaVážně 54 let Praha

TOP  25.2.2020

Ahojky milý neznámý, jsem žena, která se raduje z maličkostí, které běžný život přináší. Mám ráda přírodu, turistiku, cestování, lyžování a rekreační běh. Jsem nekuřačka, alkohol pouze při výjimečných příležitostech. Hledám muže pouze vážně. Sympatického nekuřáka a pohodáře na společnou cestu životem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 35 let
Příbram
Žena | 27 let
Tachov
Žena | 61 let
Pardubice
Žena | 56 let
České Budějovice