Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Seznamka

MužNezávazně 28 let Brno

TOP  19.2.2020

Muž, kterého baví BDSM a submisivní role, 28 let, hledá dominantní ženu (cca 23 - 50 let) z Brna a okolí, která ho přijme do služby jako sluhu. Nabízím absolutní poslušnost, spolehlivost, oddanost, nadšení pro věc. Mám povahu aktivního submisiva, který je připraven aktivně plnit touhy a přání, velmi mě vzrušuje podřízenost, možnost sloužit obsluhovat svou paní, tresty. Největší odměnou je pro mě spokojená paní. Jen reálný vztah, online úkoly ani nic takového neplním.

Dlouhodobou diskrétní vášnivou milenku tak trošku nymfomanku klidně vdanou, já jsem také ženatý...Nic není podmínkou jen chuť se vášnivě diskrétně milovat...Preferuji telefonickou komunikaci...foto neposílám...upřednostňuji rychlé kafe a oba uvidíme...mám úroveň

Tak kterou holku tu opiju a zneužiju?:-) Jestli si tu, protože se chceš odreagovat, zapomenout, nebo si jen užít, tak si na správné adrese. Jak se domluvime? Zvu tě na "sklenicku" ;-)

Jsem sympatický nekuřák 41/188, sportovec, udržované postavy s dobrou výbavou a výdrží. Chtěla bys ses pomilovat bez dlouhých řečí a psaní třeba i hned? Můžeme se domluvit i na častější schůzky. Pokud jsi štíhlé postavy a věku do 45let napiš. Zázemí i auto mám. Bez fin. nároků a možnosti vážného vztahu.

Divadlo
Hudba
Kolo
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, takže ve zkratce, jsem svobodný, bez jakýchkoliv závazků. Rád trávím volný čas sportem, nebo třeba výlety do přírody. Vzhledem k časovému vytížení, touto cestou hledám slečnu z Prahy a okolí. Budu rád, když se ozve slušná, inteligentní holka s pozitivním přístupem k životu. Nároky nemám vysoký, ale měla bys být věrná a nemít úplný odpor ke sportu. Co se týká dětí, tak ty mám mega rád a určitě nejsou překážkou. Pokud by Tě o mě zajímalo víc, tak určitě napiš a klidně taky i něco o sobě..:-)

Sním či bdím, hledám tě... jenž jsi krásná a usmíváš se ráda. Jsem obyčejný, na duši však krásný, nemiluji, když musím, ale jen, když k tobě lásku cítím. Že prý je to výmysl ? Pravdou je, že láskou strádám, možná je to přetvářkou dnešní doby nebo hledám jen tu pravou, právě tebe.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Olomouc
Muž | 49 let
Kopřivnice
Muž | 41 let
Most
Muž | 26 let
Brno

MužNezávazně 39 let Praha

TOP  19.2.2020

Rád bych se seznámil se štíhlou pohlednou ženu na navázání pro obě strany příjemného mileneckého vztahu. Rozhodně se nebráním dalším společným aktivitám, nemusí to být vždy jen o sexu. Kdyby takový vztah postupem času přerostl ve vážný, vůbec bych se tomu nebránil. Jsem 190 cm vysoký (+ 20 cm), VŠ, štíhlý, svobodný. Rozkoš partnerky je pro mne na prvním místě. Budu se těšit.

MužPo Evropě 37 let Praha

TOP  19.2.2020

V novém roce si přeju opustit na chvíli svůj prostoročas se zajímavou ženou. Jsem zvyklý cestovat sám, pracovně se občas dostanu na různá místa a užívám si to jako vzácné chvilky času pro sebe a pozorování světa z jiného úhlu. Kdybych našel parťačku na stejné vlně, mohl by z toho být příjemný inspirativní zážitek pro oba. Představuju si mladší, velmi inteligentní a zvídavou holku. Umím se postarat. Prostořekost, specifický smysl pro humor, neortodoxní názory či zájmy nejsou vada! :-)) Těším se!

Ahoj, jmenuji se Michal, je mi 29 let a žiji v Č. Budějovicích. Touto cestou bych se chtěl seznámit se ženou ve věku cca mezi 20 a 30 lety. Zásadní jsou pro mě vzájemné sympatie a porozumění, žádné další požadavky si proto nekladu :-). Povahově jsem introvertního založení, mezi mé zájmy patří především četba, poslech hudby, sběratelství a návštěvy různých kulturních akcí. Také rád rekreačně běhám a chodím na výlety do přírody. Mám VŠ vzdělání, konkrétně pracuji jako lékař v klinické laboratoři.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Benešov
Muž | 22 let
Ostrava
Muž | 29 let
Olomouc
Muž | 48 let
Hradec Králové