Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Různé kategorie : Seznamka : okres Mělník

Rád bych našel partnerku na stálo.Jsem v id s horší chuzí.Mám 11 let psa, bydlím sám a sem průměrně zabezpečený a klidný člověk.Zájmy mám různé a umím se přizpůsobit.Byl jsem elektromechanik a obchodník.Mám i řidičák, ale auto zatím ne.


Více inzerátů jsme ve zvoleném okrese nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Různé kategorie : Seznamka : Středočeský kraj

Mám vyjímečnou schopnost zamilovat se do nesprávného. Jsem po vážné autonehodě.Zatím jsem na vozíku, ale s Tvou pomocí chci místo vozíku používat chodítko... Je Ti 33 - 49 , měříš min.171cm a máš po ruce aktuální fotku...ozvi se Na odpovědi bez fotky nereaguji...Jo a aby jsme spolu mohli být alespoň 2x týdně. Veronika 33/170/73

Vždy, když najdu klíč ke štěstí, nějaký debil vymění zámek! Jsem po vážné autonehodě.Zatím jsem na vozíku, ale už zvládám jít o chodítku a hledám mužský protějšek, který mě vytáhne na malou procházku s ch. a bude mi se vším pomáhat. Já 33-170-75.Prosím jen odpovědi s fotkou!

Hledám lásku na celý život, muže katolické víry ve věku 38-48let. Jsem od narození invalidní , mám rozštěp páteře. Chodím krátké vzdálenosti, po rovném terénu na větší vzdálenost potřebuji vozíček . Svobodná , bezdětná 38.let v ID.Chceš vědět víc , tak napiš .

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety

???Pendlovka??? pro nevidomého hodináře, který už by rád tzv. dovrtal a usadil se v dívčím srdci jednom jediném. Když kyvadlo našeho věkového rozdílu bude mít toleranci +- 5 let, zcela v poho. I pokud ta mínusová křivka bude větší, sveřepě to neodmítnu, neboť i mladá duše může být velice moudrá a starší duše naopak až překvapivě mladá. Své tranc...jo odhazuji v dál, rád bych se s Tebou při se...stupu do hlubin duše nejen smál. Keďé mere...ďäšťivoj önoc, sechs...hümaciónoš ó moc.

Zdravím, jsem invalidní důchodce s depresemi, jinak nejsem nijak omezen. Zajímám se o přírodu, zvířata, akvaristiku -teraristiku, psi, .. jsem věřící, rád čtu, procházím se, mám rád počítače, sci-fi, seriály, pokec s přáteli.. Žiju se svým otcem a bratrem v domku.. Předem díky za odpovědi..

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 34 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 43 let
Praha

58 letá TP v PID hledá kamaráda, kamarádku, kteří mají smysl pro humor s pohybovým omezením (nemusí být) pro dopisování o všem možném, i pro přátelská setkávání.Těším se na odpověd.Jana

I love friends and family, I am a fun person and make friends easily. I love life, love my family and still have some love to share with a special lady. Life can be lonely without someone...I am a person who is very real when it comes to life and its' issues. Am honest, kind caring, affectionate, good sense of humor, easy going, free thinker, trustworthy and respect the lives of other people.....I'm a man who lives life as it comes to me.

Kino
Divadlo
Hudba
Knihy
Turistika
Příroda
Výlety

Původně jsem si předsevzal: dokud se neožením, má tělesná váha musí zůstat jak snesitelný lunt, manželka teprve může z ní učinit nepřijatelný hunt. Což o to, svatba - časem vyjde, nevyjde, uvidí se, v poho. Jenže: lunt už sem tam a hunt víc a více vystrkuje růžky. Čili chtělo by to chytrou poradkyni, která by mě zhu...morem ještě víc rozm...rekonvalescenční formou přenesla do přijatelné podoby tělesné schránky. Toť idea jednoho nekoukavého, svobodného bystrovočka.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 36 let
Praha
Muž | 36 let
Praha
Muž | 41 let
Liberec
Muž | 34 let
Praha