Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nezařazeno : Seznamka

MužRůzné 39 let Zlín

TOP  19.3.2019

Ahoj, najde se tu odvážní holka, žena, která nechce vážný vztah ani přítele, ale chce se jen pobavit, psát si lechtivé a erotické vzkazy nebo emaily, psát si o čemkoliv ;-)

ŽenaRůzné 50 let Tábor

TOP  19.3.2019

Říká se, že muži nevědí, co chtějí. Já myslím, že jsou takoví, kteří to vědí moc dobře, stejně jako já. Stačilo by mi jednoho takového potkat. Bohužel asi chodí jinudy, než já. Pokud jsi ve věku 45-55 let, vyšší postavy, akční a nekuřák z Jižních Čech, kterého baví život a je nezadaný, pošli pár písmenek.

Hledám touto cestou kolegyni na prodej točené zmrzliny a párků v rohlíku..Jen na víkendy..Věk okolo 40 let, příjemné vystupování a hlavně stálý úsměv na tváři.Pokud se taková holčina či paní najde, tak ať se mi s radostí ozve :-)

MužRůzné 57 let Louny

TOP  18.3.2019

Co si napsat, sejít se a popovídat, , , , , , , , , , , ,

ŽenaRůzné 60 let Bruntál

TOP  17.3.2019

Hledám sympatického muže , kamaráda, přítele na pohodu a společně prožitý volný čas.... A co bude dál.....?

Hledám kamarádku , nehledám vztah ani sex

MužRůzné 38 let Zlín

TOP  16.3.2019

Najdou se ve Zlínském kraji lidé, co žijí s pocitem, že do této společnosti tak úplně nepatří? Co si myslí, že systém je nespravedlivý, tyranský a ničí lidí, svobodu i přírodu? Co se zajímají o obranu slabých a bezmocných i na úrovni ekonomiky a rozdělování bohatství, environmentalistiku, práva menšin, či veganství? A cítí se svými názory sami a chtěli by se sdružovat s někým na stejné vlně, chodit na čaj, na kafe, na pivo, podporovat se ve svých postojích a třeba se časem i angažovat?

ŽenaRůzné 22 let Benešov

TOP  15.3.2019

Ahoj, Hledám pohodového človíčka, který by se mnou šel bydlet někam do bytu. Lokalita: Sázava, Benešov, Vlašim a přilehlé okolí.

ŽenaRůzné 25 let Praha

TOP  15.3.2019

Mladý pár hledá holku do trojky na sex

Ahoj... Hledám kamaráda či kamarádku, která by chtěla chodit do fitka a přidal/a se ke mě. Uvítám i tak někoho, kdo bude stát o pouhé přátelství. Jsem z Uherského Brodu. Napiš... na facebooku mě najdeš jako Kateřina Líšková (přidej si mě tam a napiš..) sem moc nechodím..