Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné cestování : Seznamka

Nikdy jsem si inzerát do seznamky nedal, ale třeba se stane zázrak. Je mi dost let (mentálně je mi však zhruba dvacet, čili můj průměrný věk činí kolem 40 let) a hledám ženu na cestu kolem světa (kolo, stan). Pozitiva: Zkušenosti mám, tak vím, že kondice není třeba, není spěch. Negativa: Budeme moknout, mrznout, opravovat, strádat. Možná i padat a zraňovat se. Projíždět nebezpečnými místy. Romantiky bude minimum. Za odměnu mohu nabídnout jen krev, pot a slzy. Najde se nějaká stejně střelená?

Mám zaplacený poznávací zájezd s turistikou a koupáním v září 2020 s CK Geops na Sicílii a Lipary pro dvě osoby a hledám příjemnou štíhlou nekuřačku, která by jela se mnou. Sdílená radost je dvojnásobná.

Ahoj milá neznámá, rád bych poznal milou holku/ženu do 45 let. Což takhle společný víkend v Itálii , abychom se trochu poznali? Budu se těšit na Tvou odpověď

MužNa výlet 51 let Plzeň

TOP  11.7.2020

Po velkém zklamání hledám zatím nějakou, milou a skromnou kamarádku, štíhlejší postavy, která chodí raději do přírody, než do kaváren a se kterou bych mohl vyrazit na procházku, nebo jí vzít někam na výlet.Nejraději z Plzně a okolí.Jsem rozvednený nekuřák, abstinent, hodně štíhlé postavy, ale dost nesmělé a nespolečenské povahy.Hospodám a restauracím se vyhýbám obloukem, raději trávím čas v přírodě.Mám rád cestování do hor i k moři.

ahoj, je mi 56 let a hledám milou, jemnější sympatickou kamarádku na výlety do přírody a do hor, ideálně pod stan. Ráda bych jela na hory do Jižních Čech.

MužNa výlet 54 let Brno

TOP  11.7.2020

Pohodář, narozený ve znamení býka tu marně hledá ženu kolem 49 let. Z Brna a okolí. Nejen pro hezké chvilky. Mít se ještě na koho těšit, být se svoji polovičkou, se kterou bych mohl počítat a prožívat nejen ty krásné dny, ale i z těch zamračených udělat pohodové a prožít život tak, jak o něm i Ty sníš. Vždyť den za dnem tak rychle utíká a ty dny, co o lásce jen sníme nám už nikdo nevrátí. Copak tu už žádné ženě neschází spolehlivý mobilní a samostatný muž po padesátce co ji doma obejme a políbí.

Ahojky, nějaká žena na výlety?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Hradec Králové
Muž | 50 let
Rakovník
Muž | 60 let
Rokycany
Muž | 39 let
Holešov

Nejen na výlety hledám sympatického přítele - z Brna a okolí

MužNa výlet 43 let Praha

TOP  11.7.2020

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody (koronavirus už je na ústupu), prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

Ahoj všem, jsem 40cetiletý pohodář který moc miluje svoje děti!Mam dvě 4 a 8let a rád bych jim udělal hezké léto!Mám v plánu nějaký ten výlet po čr a budu upřímný rád bych jel s nějakou fajn mamčou která má také v plánu trochu dětem zpříjemnit prázdniny!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 62 let
Praha
Muž | 64 let
Opava
Muž | 44 let
Bratislava