Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ... : Seznamka

Ahoj, hledám pohodového tanečního partnera na výuku salsy a bachaty, a na návštěvy tančíren. V salse jsem mírně pokročilá, s bachatou začínám.

Zdravím dámy, hledám taneční partnerku pro hobby tancování. STT, Latina i party tance (zouk, salsa, bachata). Základy mám a rád bych se trochu posunul. Těším se na vaše reakce? :-)

Středa 8.7. v 18:15, seminář quickstepu na Vyšehradě, najde se nějaká odvážlivkyně? :) po alespoň základních tanečních

Nešla byste si zatančit, třeba na Barču, kde jsou i jiné pořady.

Hledám tanečního partnera na standart, latinu, salsu nabo bachatu do pokročilých tanečních pro dospělé. Výška 165 cm. Tanec mě velmi baví a chtěla bych se v něm zdokonalit.

Uvítal bych štíhlejší taneční partnerku tak asi do 165 cm. Tančím Standart i Latinu. Pokusy Argentinské tango. Může být od Náchoda až po Prahu. Všude se tančí. Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Nymburk i Praha. Třeba i začátečnice která má opravdovou chuť se něco naučit a tanci se věnovat.

Rád bych zde našel partnerku do tanečních kurzů pro začátečníky. Kdysi jsem chodíval na střední škole, ale za ty roky už prakticky vše zapomněl :) Jsem 51letý, štíhlý, 190 cm vysoký VŠ nekuř.Hledám tanečního patnera především na tango argentino.

Hledám veselou slečnu jako doprovod do tančíren...tancuju 10T a začínám se salsou :-)

Pro argentinské tango hledám pohodovou partnerku z Brna, která má chuť a čas pravidelně tancovat, i trénovat. Klidně i kurz od začátků a dál.