Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

ŽenaNa disco|45 let|Brno|top 16.12.2018
Hľadám známich z Brna mesta na občasné tancovanie v Brne-meste na oldies, tancujem polku, valčík, počúvam TV ŠLÁGER, 80.-90. roky.
Nějaký šikovný tanečník přiměřeného věku by se našel? Ráda bych si zatančila s někým, kdo umí vést partnerku. Třeba na plese? 51,mladšího vzhledu.
Dávám už po několikáté inzerát. Je těžké najít partnerku na taneční kurzy pro začátečníky, která do toho půjde s nadšením a rizikem, že jí ze začátku budu šlapat na nohy :) . Jestli máš zájem tančit s vysokým mužem, tak se domluvit můžem a nemusí jít jen o tancování :). Preferuji tanečníci s normální štíhlou postavou, ať nám to trochu ladí :)
Ráda bych si šla zatančit,ale nemám s kým....jsi na tom také tak?Ozvi se a můžeme na taneček spolu :-)
Hledám tanečního partnera na americké country tance (čtverylky, line dance, párové tance. Nic náročného i pro úplné začátečníky. Tančíme každý čtvrtek od 19.30 - 21h v Brně. Budu se těšit:-)
Rád zajdeš někam, kde hraje živá hudba, nebo i disco 80-tá léta apod...? Tak tebe chci !

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Praha
Muž | 26 let
Praha
Hledám partnerku, kterou by bavilo také pravidelně tancovat a chodit na taneční akce včetně plesů. Tanec mě baví, ale nesoutěžím. Jsem na pokročilejší úrovni a pravidelně bych rád trénoval stt, lat, blues a lindy. Je mi 43, měřím 184, vážím 85 a mám sportovní postavu. Jestli se nebojíš a máš chuť něco podniknout, tak se ozvi.
Ahoj, hledám tanečního partnera kamaráda na pravidelné nebo příležitostné tancování např. salsa. Já 43let, 170 cm, silnější postavy.
Ahoj, dobrý den Ti přeji! :-) Hledám taneční partnerku do Havíčkova Brodu, Sportovní areál KOTLINA, funguje tam celoročně TANČÍRNA. Výukové i nevýukové lekce (vždy pátky). STANDART i LATINA. Právě berou přihlášky na lekce od ledna 2019. (chodit tam můžeme i na nevýukovky). Hledám "jen" štíhlou partnerku. Ty jako já už zkušenější, mladší. ..."Umět slyšet, vnímat hudbu.." Jestli tě to chytlo, ozvise co nejdříve. Přihlásit se musíš do prosince 2018. Děkuji Zdeněk

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 45 let
Praha
Muž | 26 let
Praha