Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

Hledám partnerku pro kurz společenských tanců! Před několika lety jsem tancoval – teď bych si troufnul do kurzu mírně pokročilých. Naučíme se nové a zopakujeme, co jsme už zapomněli – a přitom si krásně zatančíme:-) A pak společně můžeme vyrazit na ples nebo do tančírny! Ozveš se mě?

MužNa ples|41 let|Brno|top 22.3.2017

Ahoj, hledám příjemnou partnerku na netradiční ples 1. 4. - vstupenky již mám :-)

ŽenaNa disco|20 let|Brno|top 22.3.2017

Někdo na párty, bavit se, pokecat...??

Hledám partnera pro taneční kurzy pro dospělé můj partner je moc malý ale chápající moji potřebu se naučit tančit prosím najde se někdo měřím 182

Chtěla bych se více věnovat společenskému tanci, najde se někdo, kdo rád tančí a komu právě chybí taneční partnerka? Hledám jen tanečního partnera.

Hledám tanečního partnera na salsu nebo arg. tango, klidně i úplného začátečníka.

Hledám tanečního partnera na kubánskou salsu- okolí Šumperk. (na jiné dotazy neodpovídám)

Na STT a LAT, příp. na arg. tango hledá tanečního partnera, kterého tanec baví, štíhlá, 162 cm.

Kopie z "vážna", kdyby náhodou byla v jedné osobě i salserka. Všechny hledáte fajn chlapa na zbytek života. A když ho můžete mít, necháte ho tady trčet. 185/82, bez závazků, kulturní (kniha, divadlo, výstavy, památky), tančící (miluji salsu) i sportovní (lyže, inliny, koloběžka, kolo). Hledám hodnou ale i koukatelnou holku, jež je schopná mi na uvítání dát pusu a vzít na procházce za ruku i když ví, že vztah se nenachází ale buduje. Dobré slovo a pohlazení, je toho ještě někdo nezištně schopen?

Ahoj Hledám partnerku do tanečních v Osračíně od 18.3.2017 od 19:30 8 lekcí. Jedná se o pokročilé. Nekuřačku.Zavřít