Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

Ahoj, ráda bych se přihlásila na kurzy argentinského tanga, ale chybí mi to nejdůležitější a tím je parťák. Pokud máš odvahu do toho jít, tak napiš. Jsme úplný začátečník.

ŽenaNa disco|46 let|Praha|top 25.5.2017

POSLEDNÍ VÝZVA JIŽ ZÍTRA !!! Parta nezadaných holek různých tvarů a velikosti :o) hledá prima protějšky cca 40-50 let na tanec-disco (80. a 90.léta), 26.5. večer v Praze 8. Můžeme to pojmout jako seznamovací večer (víc lidí, víc možností) nebo si prostě jen užít tancování a pokecu s novými lidmi. V kolektivu se to lépe táhne :o) ...

Hledám štíhlého a pohledného sympaťáka, který miluje tanec....

Ahoj,hledam tanecnika na kurz salsy do LaMacumba baru v Praze na Andelu na sobotni 3.6. kurz salsy od 12ti do 16ti hodin,najde se nekdo fajn? Pripadne by sla misto soboty i nedele 4.6.,cas stejny.:)

Dobrý den, hledám partnerku na tancování, základy STD a LAT umím, učím se argentinské tango, rád bych se naučil SALSU a podobné. Tancovat můžeme intenzivně i méně intenzivně. Na dlouhou dobu, ať můžeme pilovat. Já VŠ, 48 let, 171cm, sportovní postavy.

Zdar, hledá se tanečnice na salsa party do Jam Café. Zn. "výpadky z rytmu povoleny:)"

Krnov a okolí. Hledám taneční partnerku na country tance. Nezadaná, přiměřeného věku, štíhlé postavy do 168 cm výšky. Tance naučím.

Výkonný NAS QNAP

Ahoj, tanec jen tak pro zábavu?

Hledám tanečního partnera, se kterým bych mohla tančit pro radost a dále se zdokonalovat v tanečních kurzech a zábavách. V tanci jsem mírně pokročilá. Jsem z Prahy, měřím 174 cm a vážím 65 kg, jsem pohodová , pohledná, mám ráda zahradu a turistiku - pěší i cyklo. Dana..

Ahoj, hledám taneční partnerku, která by mě naučila základy taneční kroku