Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ...

Ještě by jsem já 175/70 blíženkyně moc ráda protančila střevíčky.Najde se zde vyšší muž který je společenský,rád se baví.a těší ho přítomnost hezké ženy.Jen s fotem přeci jen budeme si hodně blízko.

MužNa ples|25 let|Plzeň|top 20.2.2018

Zdravím :) Hledám slečnu (19 - 30), která by ráda vyrazila za kulturou. Jsem pozván na ples, chybí mi doprovod :) Jedná se o trochu prestižnější událost. Případným dalším společným návštěvám kulturních akcí se nebráním :) Foto a bližší informace zašlu výměnou. Děkuji za odpovědi :) Hezký den... :)

MužNa disco|50 let|Praha|top 20.2.2018

Rád bych si občas vyšel zatrsat s normální ženskou. Jsem z Prahy 184/95 a snad taky v normě.

Hledám partnera do country tanečních a občasné tancování.Nekuřák, výška nad 175 cm.

Hezký den všem, je mi 51 let, mám za sebou lady kurz latino, ale raději bych našla štíhlého vysokého tanečního partnera a pokračovala v páru. Měřím 166 cm a vážím 55 kg. Mé foto vidíte a přivítám ho i od partnera, abychom otestovali vzájemné sympatie. Zajímala by mne i salsa, merenqua, bachata... atd., třeba i klasika. Chtěla bych se tanci v budoucnu více věnovat. Mějte se, smějte se.

Ahojky hledám kolegyni na tancování country. Treninky každý čtvrtek od 18-20 hodin v ZŠ Laudova 1025 Řepy Martina

Ahoj hledám partnera do country taneční skupiny. Treninky čtvrtek od 18-20 hodin ZŠ Laudova 1025 Řepy. Martina

Ahoj kluci, Hledám společníka na country bály ?? E.

Toužím se naučit tango!Chci se naučit tango!!.Jsem k tomu jako stvorena:).Hledám muže,který umí tango,popřípadě chodit společně na soukromé lekce.Nikdy jsem do žadného kurzu nechodila.Ja 177/59kg,34let.

Hledám muže ve věku 40 - 44let,který rád tančí, z okolí Vsetína.18.3.2018 kdo by měl zájem jít na čaj o páté do domu kultury vsetín.