Tanec ...

MužNa party|25 let|Praha|top 16.2.2019
Ahoj, milé tanečnice, tancem se zabývám už několik měsíců (dokonce už to budou roky...) a za tu dobu jsem vyzkoušel několik stylů od salsy po swing. Můžu tedy zaručit, že v tanci nejsem úplně levej. :) Nyní se zároveň učím dva tance, a to brazilský zouk a kizombu, kde jsem zatím jen začátečník. Hledám proto partnerku, která by děla jeden z těchto tanců a chtěla by občas zajít procvičovat na taneční parket. :) Těším se na vaše zprávy, Martin
Hledám partnera na taneční pro dospělé od 3.4.19, 10 dvouhodinových lekcí, je to ve středu od 18.30 hod. do 20.15 hod. EuroDanceCenter v Paláci Dunaj, Praha 1, Národní tř. 10 (vchod z Voršilské 14). Bude mít někdo odvahu:-).
48 letý sympatický muž z Brna hledá ženu kamarádku na disco tanec oldies party, třeba Šelepku nebo někam jinam.
Ahoj, hledám tanečního partnera na ples 22.2. Pokud máte volno a chtěli byste si předtím vyměnit pár vzkazů a popřípadě se domluvit, klidně se ozvěte. Sice nejsem moc dobrá tanečnice, ale nohy vám snad nepošlapu... doufám. :D Fotku pošlu po domluvě.
Zdravím, chtěl bych zde najít nějakou slečnu, ženu která by byla ochotná naučit mě základní tance jako polka či válčík a pak i třeba víc. Chtěl bych to jako překvapení pro přítelkyni. Na vyrovnání se domluvíme. Najde se nějaká ochotná prosím? :)
Hezký den, nenašel by se “last minute” tanečník na seminář historických tanců v Luhačovicích tento víkend:)? Není důležitý věk, výška ani předchozí zkušenosti, jen náklonnost k tomuto druhu tance/hudby a nějaké základní pohybové nadání:).

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Muž | 27 let
Praha
Dvě kamarádky zvou dva normální kamarády na taneční odpoledne, plesy...dle domluvy. Najdou se ještě chlapi, kteří rádi tancují?
Hledám tanečníka na akce Dvorana country klub Praha, bály na Barče, akce v Květuši. Je to úžasná aktivita a skvělá parta lidí, ale chybí mi tanečník. Na pravidelné středy na Barče se nedostanu, jsem 45 km od Prahy,ale aspoň na jednotlivé akce bych tak ráda... Tančím i klasiku, celkem dobře...
Dobrý den, hledám parťáka na ples, nejlépe okres Nový Jičín. Věk 20-30, díky. :)

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Praha
Muž | 27 let
Praha