Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Běhání a turistika : Sport

Nezadaný hledá sympatickou štíhlou ženu přiměřeného věku, která má vyřešenou minulost a věří, že má toho ještě hodně před sebou. Jsem z Prahy, aktivní, cestování, trek, kolo, běh, divadlo. Prosím o zaslání fotografie.

Ahoj, hledám skromnou, tolerantní a příjemnou kamarádku, se kterou si chci povídat u skleničky nebo dobré kávy, navštěvovat různé společenské a kulturní akce, případně se procházet přírodou a objevovat krásy naší země. Jsem 43 letý rodilý Pražák, který má rád lidi, filmy, hudbu, knihy, přírodu a vše okolo počítačů. V práci se jako manažer hodně zabývám lidmi a rozvíjením jejich talentů, proto je v případě zájmu životní, partnerské a kariérní poradenství v ceně. :-) Přeji hezký den Karel

Hledám spolehlivého kamaráda (kamarádku) z Prahy pro pěší turistiku po ČR a okolí Prahy. Pěší túry okolo 15-25 km podle terénu. Jsem 43 letý nekuřák z Prahy.

Ahoj nebo dobrý den. Mám přání. Poznat ženu se zájmem o běhaní a cestování. Na podzim jsem si dal výzvu. Uběhnout několik 1/2 marathonů a jeden marathon v rámci jedné běžecké tour. Díky tomu budu i cestovat po ČR. Nejde o to, abys se mnou běžela. Ale jen cestovala, protože běhání tě zajímá. Co stát se má, stane se. Život se odvíjí právě teď a tady. FOTO? - Hledám přátelský vztah se společným zájmem. Fotku rád pošlu, pokud tě zajímá běhání a cestování :-)

Ahoj neznámá, nechodíš občas běhat někam na P6, P5 a P13 nebo P17? Já ano - na Hvězdu, Ladronku, do Řepskeho lesoparku atd. Zkusíme to ve dvou? :-)

Nebaví tě sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na pěšárnu, za kultůrou, cestovat, zajít do hospůdky atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu skutečně aktivních pohodářů . Věk 50 - 60, Praha a okolí, vše bez kuřáků, dětí, vnoučátek a pejsků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde

Hledá se pohodová slečna (která má ráda pohyb, do 35 let) na společné aktivity běhaní, případně i další po tom.:-) Více ve vzkazech. Jen LounyAhoj, jelikož už delší dobu žiji sám, tak zkouším štěstí i tímto způsobem :-) Hledám fajn holku do života, která ráda výletuje po přírodě a sportuje :-D Já rád běhám (to neznamená, že musíš také), provozuji horskou turistiku a jezdím horském kole :-) A rád vařím a jde mi to :-D Budu se těšit na odpovědi :-) Honza

Hledám lidi ve věku 25 - 40 let na horskou turistiku. Žádné ferraty, žádné vícedenní přechody hor, ale jednodenní výlety v rozsahu 10 - 40km bez nutnosti použití horolezeckého vybavení. Především Alpy. Spaní v kempech.

Ahoj a pěkný den všem, našla by se tu nějaká normální, slušná a štíhlá žena, co hledá jen kamaráda, milence či partnera pro sport nejlépe v jedné osobě?(běh, kolo, plavání) Budu upřímný, mám dvě děti a žiju ve vztahu, nechci na tom nic měnit a brát dětem tátu ale dost mi toho chybí, najde se taková co je na tom podobně? Pokud ano, mohli by jsme si vzájemně vypomoci, já úplně obyčejný normální a prý i pohledný chlap. Pokud Tě tyto řádky oslovily, tak neváhej a napiš.