Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  47 let | Brno
Hledám lásku, zázemí a pomoc při výchově teenagera. Najdu Te? Další děti my nevadí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Ostrava
Ahoj,čekám na tebe:-) Mám v sobě spolehlivost, temperament,smysl pro humor, inteligenci,krásu,věrnost, pozitivní přístup k životu a tolerantnost:-)Jsi na tom podobně?:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  32 let | Olomouc
Mlada, sympaticka žena hledá mladého sympatického muže pro chvíle plné společného štěstí, porozumění, radostí a někdy i trochu starosti. Měl by být ve věku 33 - 37 let. Najde se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Roudnice nad Labem
Hledá se pohodář na výlet,kolo,lyže atd. Bohužel již nesplňuji podmínky jako třeba do 25 let ,bezdětná a ani štíhlá :-( myslím že už vím.co od života chci a taky si to plním, tak pokud sháníš jednu fajn holku co nezkazí srandu, je sportovní tip a už by ráda někoho potkala, tak písni.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Most
Koho sháním? Možná přítele, možná kamaráda. Nevím co by bylo lepší :-) Každopádně někoho, kdo není gaučový typ. Jsem akční člověk a není s kým trávit volný čas. Byla bych ráda, kdyby se našel někdo s alespoň špetkou inteligence (nutné). Trocha smyslu pro humor také není na škodu :-) Nepatřím mezi zoufalé a životem zklamané ženy, možná díky tomu, že se na život snažím dívat s nadhledem. Studuji na VŠ. Na vzhledu zas až tak nezáleží, ale nesnesla bych, abych se musela za chlapa stydět. Toť vše :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Kolín
Usměvavá baculka hledá muže na příjemné chvíle strávené nejen v posteli, ale i mimo ní. Něčemu vážnějšímu se samozřejmě nebráním ;-) Upřednostňuji muže ve věku 30 - 40 let, s vlastním zázemím a nezadané. Důležité jsou sympatie a touha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Litovel
50-letá, zatím zadaná, hledám přítele na všedni i sváteční dny. Jsem obyčejná žena, které chybí mužské pohlazení a milá slova. Najde se někdo?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  31 let | Ostrava
Hledá se sympaťák z Ostravy
DETAIL / ODPOVĚDĚT