Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  32 let | Prostějov
Chtěla bych najít kamaráda se kterým bych si mohla nejprve psát o mém největším koníčku a to jsou zvířata, mám psa. Nejlepší by bylo kdyby jsi také měl psa, ale není podmínkou. Hlavně když budeš mít nějaké zvíře. Časem možnost schůzky třeba i s našimi čtyřnohými miláčky. Třeba nás spojí láska ke zvířatům a bude nám společně dobře.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Žena do 40 let, která má vyřešenou minulost a ráda chce začít znova reálné žít. Výlety ,rekreačně kolo , příroda , výstavy, kino atd...Bowling je to ho hodně .Ten kdo se bojí zajít třeba na kafe, ať prosím nepíše také kdo nemá uzavřenou minulost. Upřednostním reálnou schůzku .Děti nejsou překážkou .Prosím foto ,ať vím kdo je na druhé straně..PS. Jen fér jednání.....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Plzeň
Ahoj pomalu zacina zima a s ni i jezdeni na hory.Ve dvou bude lepsi zažitek.Čekam na tebe až se ozveš.Muže byt i společna dovolena.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Brno
Rád bych poznal sympatickou ženu která už taky nechce být sama. Brno a Brno okolí
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Brno
Jsem něco jako princ na bílém koni...:-)) Jsem normální chlap...joo a nekoušu, klidně napište...:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Ostrava
Ráda poznám příjemného kamaráda pro hezký vztah....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Benešov
Hledá se příjemná, vzdělaná, slečna se smyslem pro hůmor, kterou neurazí každá maličkost a nehledá na všem nějakou špatnost či negativní věc. Můžeš být i technického rázu nebo mám rád, když si žena umí poradit i netradičními věcmi. Samozřejmě to vyžadovat nebudu jako náhradu za mě, já určitě na tom jsem velmi dobře:) Pokud jsi ještě pozitivně naladěná a třeba jsi i vyššího vzrůstu, máš všeobecný přehled, jistě zareaguj a uvidíme co bude dál :) Já vyšší sympaták a více info při vzájemné sympatii.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Praha
Inzerát 2/2 (!!!): Hledám "hotovou holčinu" (= má to v hlavě srovnaný, vyřešenou minulost a ví co od života chce a umí se o sebe postarat) na vážný vztah, hodnou, sportovně založenou s podobnými zájmy, VŠ, bezdětnou, nekuřačku, 25 - 31 let, štíhlé postavy a z Prahy(!), která v budoucnu chce mít rodinu a děti. Jestli jsi to právě Ty, tak se moc těším na Tvoji odpověď ;) Vzájemná výměna foto podmínkou - ideálně mailem!
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít