Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  27 let | Praha
Rád bych poznal slečnu, vedle které bych se mohl v následujících letech probouzet a užívat si s ní společně strávený čas. Jsem inteligentní, vtipný, kreativní a slušně vychovaný chlapec, který by už rád s někým věci sdílel a také vytvářel. Nejsem ani moc náročný, mám jen pár základních požadavků. Měla by splňovat následující: být usměvavá, milá, inteligentní, spolehlivá, měřit 165-175 cm, vážit 50-56 kg, mít tmavší vlasy alespoň pod ramena, hezké obočí, kotníky a měla by umět plavat :)) Petr
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Liberec
Rád se seznámím se sympatickou ženou. Jsem 37let / 178cm / 115kg, nekuřák (odnaučený), pracující, povahou klidnější, spolehlivý, pečlivý, hravý. Mám rád kino, výlety, hravé aktivity (např. deskovky, bowling,biliár,badminton...), hudbu,kolo ...najde se žena,co se ráda směje ve věku 35-45 let?Foto rád vyměním a setkání napoví více ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Plzeň
Nehledám tu vzhled, věk, váhu ani výšku ale úplně normální ženu, jenž už ví co chce. Já jsem úplně normální kluk ze srdcem na správném místě, rodinný typ :) Napiš a uvidíš :) Těšim se na vás Jiří.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Kladno
Ahoj rád bych našel našel dívku, která pro mne a já pro ni dokáže přinést modré z nebe. Pokud dokážeš unést přes srdce, že se budeš dělit o místo s mými dvěma dcerami, kterým je 13 a 16 let, budu rád když napíšeš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Pardubice
ahoj , hledám muže aspoň trochu na úrovni se srdíčkem na pravém místě...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Zlín
Dvaadvacetiletý kluk - dobrosrdečný, loajální, empatický, respektující druhé. Optimistický realista, půl na půl introvert / extrovert. Člověk (snad) inteligentní, s vidinou vztahu postaveném na hodnotách, které dnes už asi nejsou úplně "in" - vzájemném respektu, pochopení, podpoře za každé situace, společně tráveném čase, zážitcích. Jsem dobrodruh, tak trochu romantik, občas (až moc) filozofuju. Takový ale prostě jsem :-) Najde se podobná, osamělá dívčí duše ze Zlína či okolí? :-) Těším se!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Plzeň
Hledám ženu v džungli zdejší, ať je život veselejší. Neznámému nehovím, na tvé foto, svým ti odpovím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Uherské Hradiště
Ahoj, rád se tu seznámím se sympatickou ženou přiměřeného věku :) Kvůli podnikání nemám tolik času na seznamování, takže zkouším tuhle cestu. Hledám prvně spíš kamarádku a třeba se pak uvidí, co bude dál. Mám moc rád, když s někým trávím svůj volný čas. Jsem otevřený spoustě zájmů - jsem takový univerzál :) Foto pošlu do vzkazu!
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít