Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  44 let | Třebíč
Hledam rozved.ženu k važnému seznamení i s dítětem.třebíčsko a okolí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Praha
Usměvavá, pohodová SŠ, rozvedená, nekuřačka, 57 let, mladšího vzhledu i založení by ráda našla muže pro vztah se vším, co k němu patří, pro kterého je také důležitá láska, něha a vzájemné pochopení a tolerance, jde mu o trvalý vztah, nejen o flirt, má rád procházky, výlety, společně prožité chvíle, kulturní zážitky, povídání ve dvou, pohodu, relax na sluníčku. Život je krátký, roky rychle utíkají a ve dvou je vše daleko krásnější. Těším se na odpověď a setkání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Blansko
Je vůbec reálne tady najít přítelkyni se srdcem na dlaní,které chybí láska?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Cítíš se sama?Tak mi napiš.Pavel.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Česká Třebová
Najde se veselý kamarád a chlapák do nepohody?Hledám spolehlivého partnera pro společné toulky přírodou, sportovní vyžití i vřelé objetí.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Modrooký 45letý Lev (znamením) bydlící ve vlastním bytě v Rakovníku (tudíž tchýně doma nehrozí), 175cm vysoký, hledá romantickou i rošťáckou baculku (která nehledá jen sponzora a ubytování), do 45 let, kolem nebo nad 150kg (podle výšky a také kg - čím víc, tím líp), k važnému (ale i veselému) vztahu, plnému lásky, pochopení, komunikace a úcty. Vím, že někde existuješ, tak už se mi, prosím, neschovávej, nestyď se, a napiš. Jen vážně, prosím
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Mladá Boleslav
Jsem svobodna, bez zavazku. Hledam podobneho muze do veku 45. Zkus napsat, za to nic nedas.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Hradec Králové
Jak přežít vánoce....?Prozatím si zvykám na singl přebývání,které má své nezpochybnitelné plusy - nicméně si nejsem jistý,jestli to je pro mě ta správná životní cesta....nejspíš to zatím "nechám koňovi,ten má větší hlavu" :-) .... ale jeden velikánský minus už teď cítím v kostech,a to jsou ony blížící se svátky klidu,míru a rodinné pohody - co tomu všemu ujet na horskou roubenku,vyčistit si hlavu při pohledu na "tančící" oheň v krbu a "moudře" pohovořit ;-)? .... a dál? - dál zatím nedohlédnu.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít