Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | České Budějovice
Drobnější, aktivnější nekuř.do 50ti z ČB a okolí na spol.cestu životem a vše co nám přinese. S některými spol. zájmy: roviné kolo, saunu, plavání, country tanec, v přírodě, sjezd řek, zahrádkaří,, .co i ráda pohladí, potěší a přitom se usmívá, třeba i mezi kapkami deště . . .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Znojmo
Hledám ženu může byt i starší.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ostrava
....hledám muže pro pohodový partnerský vztah :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Hledám dívku, která by mi ráda pomohla se naučit kreslit. :-) Rád pomůžu třeba s Photoshopem, angličtinou nebo s češtinou (pokud jsi třeba z nějaké jiné slovanské země a učíš se česky). Nejde mi hned o vztah, ale zároveň to nevylučuji. Rád bych prostě našel někoho, s kým nám bude vzájemně příjemné trávit čas něčím smysluplným. :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Ostrava
Sympatický VŠ, vysoký, štíhlý, pohledný, profesně úspěšný, zábavný, nekuřák, svobodný a bezdětný, hledá podobný protějšek pro společnou cestu životem a vzájemnou podporu, společné probouzení a sdílení radostí.V běžném životě je čím dál méně příležitostí...a tak třeba jsi i tady ty, pohodová, štíhlá, možná i vyšší, nekuřačka, řidička, cyklistika, spokojená, hodlající přejít ze spokojeného single do vztahu ;-) Odpovědi prosím jen s fotkami, stejně také případně odpovím, ušetříme si tím čas oba!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Nymburk
Ahoj, rozvádím se a hledám kamarádku pro společné trávení volného času a pro vytvoření hezkého vztahu. Nejlépe tmavovlásku, normální postavy z okresu Nbk. Můžeš být i mladší, děti mi nevadí, naopak, myslím si, že bez dětí je nuda. Měla by jsi být soběstačná, spíše optimistka. Myslím, že i já mám co nabídnou, nejenom svých 50/171. Děkuji za odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Brno
Muž ve věku 34 let, nezadaný, bez závazků a dluhů hledá milou, soběstačnou a zodpovědnou ženu bez závazků. Chceš zažít vztah plný legrace, poznání, opory a pochopení ? Nejsnadnější způsob je kliknout na "odpovědět".
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Přerov
Ráda bych poznala sympatického kluka pro vážný vztah, který se rád toulá přírodou nebo si zajde za kulturou. Pojďme spolu prožít příjemné chvilky a kdo ví co bude dál, třeba si padneme do oka. Ve dvou jde přece vždycky všechno líp.
DETAIL / ODPOVĚDĚT



Zavřít