Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Praha
Jsem mladý, úspešný, pracující muž, ale k dokonalému životu mi chybíš Ty. Jestli jsi sebevědomá, cílevědomá a veselá, tak hledám právě Tebe. Honza
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Praha
Budu tě hledat v tomhle i jiném světě sám a s hlavou plnou otázek a nevyřčených odpovědí, půjdu sám až nakonec světa a vím že tě jednoho dne najdu jako svůj stín kráčející po mém boku cestou života až tam, kde končí svět a začíná nekonečný ráj pro naši lásku. Ukaž mi prosím cestu a podej svou ruku
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  56 let | Pardubice
Možná se v Pardubicích potkáváme, míjíme, ale žádný z nás nemá na čele napsáno, že je sám. Ráda najdu/potkám, někoho spolehlivého, upřímného s vrozenou inteligencí VŠ/SŠ věku 56 - 65 let vyšší postavy, ne tlouštíka! a se zcela vyřešenou minulostí! Šikovný kutil, chatař chalupář je vítán. Nejlépe pouze Pardubice.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Dneska jsem Vás holky v Praze oslovil 10. čtyři z Vás měly sluchátka na uších. Přijdu k Vám něco řeknu a všechny po vyndání 1. sluchátka z ucha... "cóóóó?" Pravda kecám. Jedna řekla "prosím?". Další 3 koukaly do mobilu a na moje oslovení, jste kromě již zmíněného cóóóó a prosím přidali navíc "cože?". Dvě se bavit vůbec nechtěly. Ok to se stává. S jednou si příjemně povídáme, ale ve vteřině musela jít, protože jí jede tramvaj. Co na tom, že za 10 minut jede další. Chcete se holky vážně seznámit?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  29 let | Havlíčkův Brod
Ahoj, jsem rozvedená, pohodová maminka malého syna, mám hnědé vlasy, měřím 161 cm a jsem štíhlé postavy. Hledám hodného, pohodového, sympatického muže 30 až 45 let, který je rodinný typ, rád cestuje, podniká výlety, chodí do kina.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Plzeň
Pokud máš podobně jako já ráda procházky v přírodě, třeba i s pejsky, zajdeme popovídat a projít se? Jestli si padneme do oka?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  24 let | Praha
Najdu usměvavý sluníčko? Zkrátka milou a fajn holku do pohody i nepohody, který ani sport není cizí? Když na mě vyšleš svůj paprsek třeba pomocí vzkazu nebo odpovědi, tak budu moc rád. :) Důležitý pro mě je, jaká jsi, co máš v hlavě, jestli budeme mít společný koníčky a jestli si osobně padneme do oka...ne jestli jsi blondýna, přebarvená blondýna, nebo brunetka. :) Písni mi něco o sobě a ptej se na to, co Tě zajímá. ;-) Těším se na odpověď. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Mohl bych tu psát, jak jsem úžasný, pozorný, spolehlivý, sportovec, gentleman s vlastní tramvají .-) a nevím co ještě. To mi ale nemusíte věřit. Cíl mám jasný. Najít si ženu, se kterou nám společně bude dobře, vybudujeme hezký vztah, zařídíme domov a pořídíme rodinu. Jsem připraven pro to udělat vše. Jaká by měla být? Nekouřící, o něco mladší, přiměřené výšky (ať se můžeme hezky objímat). Ostatní je na vzájemných sympatiích. Může být i mamka s jedním dítětem, která by ještě jedno chtěla se mnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít