Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  57 let | Teplice
Na trvalý a vážný vztah hledám inteligentního nekuřáka vyšší postavy. Vítán zaměstnaný vysokoškolák ve věku od 57 do 60 let, váhy od 73 do 100 kg, výšky od 170 do 195 cm. U sympatického muže přijmu i věk od 55 do 63 let. Zdvořile žádám, aby mně nepsaly tyto skupiny: nezaměstnaní, důchodci, dělníci, flirt, gigolové. Prosím, netykejte mi, dokud se na tom nedohodneme. Muži mých snů existují, jen je nepotkávám, proto jsem dlouhodobě sama. V 70. letech se o mne ucházelo 16 vysokoškoláků.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Nějaká fajn dáma které už ta samota taky leze na mozek? Zatím bych to viděl na kafe a potom uvidíme. Vláďa
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Vyškov
Obyčejnou ženu na občasné scházení. Na věku a postavě mi nezáleží
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Nymburk
Hledam kamaradku. Pozvu na sklenicku nebo na kafe - prece normalne to tak zpravidla zacina. Ja - 55/175/73 kg, VS. Foto vymenou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Karlovy Vary
Takže: ráda bych poznala chlapa, který umí česky, ví, co je mitochondriální DNA, Janis Joplin a pedologie bez googlu a nevypadá, ani, jako dědeček hříbeček, ani, jako homeless. To, co se mi tu zjevuje, je tak strašný, že se z toho taky zjevim. Já nikdy nebudu TAK zoufalá, abych po tom skočila. I když jsem smutná, sama, nemocná a ve Varech :-)))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Říčany
Jsem svůj a to se nedá změnit :-) (mnoho pokusů bylo zbytečných). Někdy jsem dokonalý a někdy na zabití, ale to se musí vyzkoušet ;-). Jsem hodný a tolerantní (podle mého okolí až moc). Jen se cítím často moc sám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  60 let | Praha
Děvče, dej mi ruku a půjdeme spolu dalším životem. Cestování, pohyb v přírodě, kultura.... Tak kde jsi, už čekám...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Teplice
Vyhlašuji soutěž o odpověď na otázku, "Zda teda bylo na světě první kuře nebo vejce a nebo Kolumbus, který ho stavil na špičku", vítězka této soutěže o strááááááááášně inteligentní odpověď vyhrává mě, nebo kávu se mnou, nebo vlastnoručně podepsanou fotografii a nebo taky nic, to podle toho co si bude přát. Já doporučuji tu kávu, protože v objednávání kávy jsem expert:o))
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít