Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  41 let | Litomyšl
Hledám sympatického muže na vše, co nás bude společně bavit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | Praha
Ahoj milá neznámá, pokud je ti do 35 let, rád bych se s tebou vážně seznámil ;) Já (prý) pohledný, se smyslem pro humor, společenský, lehce sportovně založený, pracující, s bytem a autem. Preferuje se zde kuřačka (nebo taková, které to nevadí), podobného založení, milá a sympatická a teď to nejdůležitější. Nemusíš být krásná, ale podmínkou je, abys dokázala používat mozek :D Kdykoliv můžeme zajít nezávazně na kafe, nebo na skleničku :) Těším se na tvoji odpověď. Prosím foto, obratem pošlu svoje.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Brno
Hurááá, rostou!!! Když i v parku v Brně žampiony, co teprve v lese za Brnem. Pojďte ven, třeba něco najdem. ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Plzeň
Našla by se zde žena pro příjemné procházky podzimní přírodou a v případě oboustranných sympatií i životem?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Vsetín
Rád bych našel muže,který také touží žít a smát se ve dvou. Kterému stejně jako mně, chybí láska a vše ostatní co ke vztahu patří.Já svobodný,gay,44,172/69.valašsko,beskydy,hostýnsko,slovácko, i dál......ty 37-52.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Šumperk
Umpřímný, věrný muž hledá milou ženu, která už ví, co je to život a chce sdílet to krásné i občas těžší chvíle ve dvou. Může být i baculka, dítě není překážkou. Najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  63 let | Brno
Hledám muže nezadaného , na vážné seznámení!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Brno
Jsem značně arogantní a cynický člověk, s kterým je obtížné vyjít, zvláště pokud trpíte útlocitností. Netrpím politickou, ani jinou korektností. Nijak zvlášť mi k srdci nepřirostl sport, opíjení se a cigarety. Mám alergii na hloupé a omezené lidi a stává se, že s takovými nejednám hezky. Od partnerky očekávám zájem, lichocení, jídlo a sex (nikoliv nutně v tomto pořadí). Ta, co to splní, dostane náležitou odměnu. Očekávám odpovědi na patřičné úrovni, abych se jimi vůbec obtěžoval zabývat.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít