Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  43 let | Praha
42 let, hledám partnerku pro vážný trvalý vztah která dokáže ocenit u partnera když jí dává lásku něhu a porozumění. Dokáže jí naslouchat a ze vším pomoci i z takovými běžnými věci. Někdy to jsou maličkosti ale ty dělají ty velké věci. Dítě kdyby nějaké bylo nevadí. Můžeme posedět u kávy a povědět si více. Jsem obyčejný kluk který se dokáže radovat z maličkostí a vážit si toho druhého. Hledám lásku,porozumění a osůbku která dokáže milovat
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | České Budějovice
Ty + Ja = My, stojíš o to ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Kladno
Ahoj partačka do života našla by se tu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Brno
Ahoj, hledám vážný vztah, najde se tu nějaká na seznámení a časem i víc. Nesnáším nevěru a lži. Jsem milí, přátelský, hodný, pokuť tu nějaká je tak mi napiš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  64 let | Kolín
63/168 SŠ "pátrá"zde po muži, který také už odmítá jít sám. Nesportuji, nejsem posedlá divadly a podobnými akcemi,vnoučata nejsou mojí předností, jsem prostě svým pánem a hodně svého času mohu věnovat nám. Přiměř. pohyb, cestování, poznávání i domácí pohodu přijímám dobře. Také ti to říká něco tvého? S úsměvem a optimismem chtít a umět kráčet spolu a to i v časech někdy méně příznivých. Více i s fotkama na našich mailech. Pak brzká skutečnost by měla prozradit, jak se vším naložíme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Přerov
Také se cítíš sám a chtěl bys to změnit? Já SŠ 170/86. Budu se těšit na odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Ostrava
Minulost mám vyřešenou, teď čeká budoucnost. Hledám ženu která v ní chce hrát hlavní roli.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Jičín
Ahoj všem hodným a milým dívkám/ženám, najdu tu moji druhou polovičku, se kterou by jsme se vzájemně rozuměli, podporovali a doplňovali :). Jsem nekuřák s normální postavou a to samé chci od Tebe - snad nejsem tak náročný :). Něco málo o mně najdeš v mém profilu a pak budu rád, když napíšeš a ... pokud to je možné prosím s fotkou já ji také v profilu mám. Jsi to ty ta pravá? Napíšeš? Díky :) Marcel (Jilemnice)
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít