Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  28 let | Praha
Hledá se kamarádka nejlépe do 30ti let Mám rád dlouhé procházky přírodou na které chodíme s mím hafanem :D Oba budeme rádi když se k nám některá z vás přidá ;)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Brno
Ahoj, hledám ženu, která mi bude sympatická a má společné hodnoty, jako je láska, rodina, věrnost, důvěra a tyto hodnoty ctí. V dnešním povrchním světě, kdy lidé ve vztazích fluktuují sem tam čím dál častěji, se snažím najít ženu, která nedokáže už jen z podstaty ublížit a ráda buduje vztah, kde si oba vytvoří vlastní svět, kdy žije jeden pro druhého. Jsem romantický, společenský, starostlivý a miluji humor a rád bavím ostatní. Jsem velice zklamaný ze vztahů, které jsem měl.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  32 let | Praha
Jsem mladý, úspešný, pracující muž, ale k dokonalému životu mi chybíš Ty. Jestli jsi sebevědomá, cílevědomá a veselá, tak hledám právě Tebe. Honza
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Praha
Ahoj, hledám dámský doprovod na akci Týden vědy a techniky. Takže pokud tě zajímají koncentrační vlny v polymerech a makromolekulách nebo fyzikální modelování znečištění ovzduší, tak jsi na správném místě ;))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Frýdek-Místek
Ahoj vlastně ani nevím co hledám snad jenom kamarádku na procházky nějaký výlet na kole nebo jen tak posedět sem upřímný a věrný nesnáším faleš a přetvářku.Při vzájemných sympatiích i něco víc.!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Brno
Jsem pohodová, chytrá a moc pěkná žena. Pěkná tělem i duší. Hledám partnera do každého počasí. Se smyslem pro humor a fajn povahou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Krásný den přeji! Jsem romantik duší, ale v srdci mi bije kus divokého zvířete, ovšem věrného i oddaného ;-) Nekazím žádnou srandu, zbožňuji úsměv na tváři a trhlé slečny, které mají daleko k častým nepříjemným náladám, hádkám atd. Dokáži být i gentleman, otevřít ženě dveře, pomoci jí sundat kabát, nebo naopak obléci a toho je ;-) Rád bych Tě poznal, pokud si dokážeš na druhého udělat čas, neustále nelžeš a nejsi jedna z těch, co nemají jasno v hlavě a ani zde vztah nehledají! Dej mi echo ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Bruntál
Ahoj, jmenuji se Lukáš, je mi 28 let a pocházím z Bruntálu Krátce o mně: povoláním jsem učitel, mezi mé záliby patří četba, astronomie, věda, airsoft, hudba, vaření, rád se podívám na dobrý film, zajdu do divadla... v podstatě mě zajímá vše zajímavé. Momentálně mi nejvíce času zabírá rekonstrukce domu, na kterém se bolestivě pokouším učit zednickým a jiným stavebním pracem :D
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít