Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  33 let | Brno
Podobně jako ostatní, i mě do těchto končin přivedl nedostatek příležitostí v běžném životě. Rád bych touto cestou poznal ženu klidné povahy, která bere život s nadhledem a nemá potřebu si na nic hrát. Ženu se srovnanými hodnotami a vlastními zájmy, nejlépe bez nezvladatelné posedlosti sportem a cestováním. Mohl bych vyjmenovat X očekáváných vlastností, ale nakonec je rozhodující, jak se cítíme v přítomnosti toho druhého. Nakonec nás třeba to společné spojí a to různé obohatí. (foto na vyžádání)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Karviná
Tak trochu netradičně..Hledám ženu,která z jakéhokoliv důvodu nechce a nebo nemůže mít děti..Věk 25-40,menší postavy,milou,pohodovou,upovídanou nekuřačku,klidně sympatickou baculku..Více info emailem
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Praha
Po padesátce zůstat sám? Najde se tedy sympatická /pokud možno tmavovláska-není ale podmínkou/, úplně obyčejná žena, dívajíc se na svět s úsměvem a samozřejmě přiměřeného věku, pro trávení společných chvil života?Rád bych, kdyby se jí zalíbilo na vesnici.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Semily
Citlivý, upřímný, pracovitý muž hledá k sobě příjemnou ženu z blízkého okolí, na výlety, víkendy, společné dovolené, na běžky v zimě,výlety na hezká místa, k moři......
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Ostrava
Radovat se s človíčkem, který umí mít rád...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Jihlava
Ahoj jsem svobodný bezdetný bez ženy i milenky 36 let sportovní typ hledám štíhlou ženu které by stačil jen jeden chlap nebo aby byla víc se mnou než s ním.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Ostrava
Hledám příjemnou, inteligentní kamarádku, blondýnku, brunetku, či zrzečku, na tom nesejde... na hezké chvíle ve dvou, zajít si do kina, na kávu, wellness, zacvičit. Přitahují mne komunikativní ženy se všeobecným přehledem, po vizuální stránce štíhlé, s dlouhými vlasy a provokativním pohledem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Hranice
Ahoj najde se tu holka 18-25 Hranice, Lipník, Přerov a přilehlé okolí? Pište... víc o sobě prozradím až když se někdo ozve.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít