Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  39 let | Studénka
Ahojky ;) Hledám sympatickou hodnou,slušnou a hlavně obyčejnou fajn ženu;):):)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Německo
Hledám přítelkyni na společné akce v Drážďanech - kino, taneční, výlety. Mám rád přírodu, plavání, historii. Mme le plus beau des chemins n'est pas aussi beau sans quelqu'un.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  40 let | . vybrat .
Rád poznám oduševělou ženu a spřízněnou duši která ví co chce a ví na jakém správném principu bude vztah fungovat,která to co bude dostávat umí i vracet a hlavně bude milá a usměvavá. Žádnou afektovanou stíhačku s jednáním jak u gestapa nechci! stejnak ani takovou která udělá obrovský cirkus třeba pro rozbitou skleničku za 8.-Kč z Ikei.....prostě chci jen normální ženskou to snad není přehnaný nárok,ne?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Hradec Králové
Svět je ještě krásný. Pojďme dát věcem jejich pravý význam, vraťme času jeho cenu. Kariéra a nespočet přátel Tě šťastným neudělá. Vzpomeň si, Tvé srdce bije v rytmu života, života minulého i budoucího. Je moudré a správě Ti radí. Poslechneš ho? Je to na Tobě. Já čekám.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Brno
Rád poznám sympatickou ženu. Rád jezdím na kole, udělám, uvařím, pomiluji... :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Brno
Ahoj najde se tu žena z Brna nebo okolí,na vážné seznámení? Já 36 štíhlej 180 romantik s vyřešenou minulostí,pracující ale osamocen. Máš ráda výlety,procházky ,večery u svíček? Tak budu rád když se ozveš,přeji pěkný večer .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Olomouc
Dvaadvacetiletý kluk z Olomouce - dobrosrdečný, loajální, empatický, respektující druhé. Optimistický realista, půl na půl introvert / extrovert. Člověk (snad) inteligentní, s vidinou vztahu postaveném na hodnotách, které dnes už asi nejsou úplně "in" - vzájemném respektu, pochopení, podpoře za každé situace, společně tráveném čase, zážitcích. Jsem dobrodruh, tak trochu romantik, občas (až moc) filozofuju. Takový ale prostě jsem :-) Najde se podobná, osamělá dívčí duše z OL a okolí? :) Těším se!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Zlín
Hledám na vážné seznámení štíhlou holku s poprsím 0-1 do 25let ze Zlína najdu?
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít