Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  69 let | Hradec Králové
Život mě naučil toleranci, pokoře, skromnosti, ale i náročnosti zároveň.No a koho hledám? Štíhlého, kultivovaného muže s touhou a potřebou ještě prožít plnohodnotný život. Foto pošlu popřípadě na email.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  39 let | Ostrava
Hledám partnera s vyřešenou minulostí, pozitivním vztahem k životu a nervy z ocele (na má zlobivá dítka :-). Muže, který je sám sebou, na nic si nehraje a má své zájmy. Mám potřebu sdílet s chlapem zážitky, radosti i starosti, pohlazení, obejmutí... nikoliv však společnou domácnost. Mám ráda pohyb, procházky, kolo, fitko, knihy, hudbu, dobrou náladu a mnoho dalších aktivit. Zajímám se rovněž o spousty věcí "alternativního směru" a zdravého životního stylu. Prosím foto, zašlu své. Jen Ostrava.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
Hledá se nekuřačka min. sš z Prahy něco mezi 45 a 55 lety. Prý sympatický a pohledný Bc., nekuřák s vlastním bydlením v domě na kraji Prahy, 178 cm 83 kg, 53 let, pracující, bez dluhů, občas sportující i gaučingující. Foto mailem a rád se sejdu na poznávací kávě. Chceš nechat promluvit tajuplnou chemii a osud? Chceš něco hezkého a hodnotného prožít? Pak Ti gratuluji - jsem k dispozici.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Třinec
Ahoj hledám milou, hezkou pohodovou holku, kamarádku a přítelkyni v jedné osobě , která by se ráda seznámila. Mám rád motorky, hudbu, a mnoho dalšího. Kdyby alespoň jednu z mých zálib měla ráda i moje budoucí přítelkyně tak by to bylo naprosto skvělé. Najdu tady nějakou takovou slečnu ?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Praha
Hledám pouze vážný vztah s milou,milujici bez rozdílu věku ,jsem rodinný typ 45/182/84 pracují jako zahradník,nejlepe vlastní zázemí.jsem svobodný, s předchozího 13 leteho vztahu 2 děti.mam rad upřímnost.Honzino
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  21 let | Chrudim
Hledám slušnou holku, která nekouří, nechlastá, má rozum a hlavně srdce... Najdu takovou ? :) Jsem trochu samotář, nechodím na diskotéky, ani na podobné akce, nejsem moc společenský, ale mám srdce a umím opravdu milovat a jsem velký romantik. Hledám podobně založenou slečnu, jako já... Pokud by se tu taková našla, prosím ať se mi ozve... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Vsetín
Hledám normálního,hodného,upřímného muže--věk 46-55let-,klidně i s dítětem ve své péči-s vyřešenou minulostí.Samotnému je smutno,tak proč to nezměnit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Brno
Hledám pohodovou holku do vztahu, který by nám oběma umožnil rozvíjet naši osobnost a společně se podporovat v čemkoliv, do čeho se v životě pustíme. Pokud hledáš něco podobného, můžeme se o tom pobavit a když bude mezi námi fungovat chemie, tak možná i něco víc.
DETAIL / ODPOVĚDĚT



Zavřít