Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  52 let | Praha
Nehledám ani sponzora, ani neprovozuji zlatokopectví. Nejsem ztroskotanec. Bylo mi padesát, jsem rozvedená, vzdělaná, všestranně aktivní, zajištěná, mám vyřešenou minulost i vztahy, nepředpokládám, že muž je čtenářem nevyslovených myšlenek a přání. Nerada ztrácím čas dohadováním či přešlapováním nad prkotinami a malichernostmi. Jsem citlivý člověk činu. Hledám věkem blízkého (nad 50 let) nezadaného, rovněž odvážného přítele v podobné situaci a představ - v zimě cestování po teplých krajích.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Jakožto realistický snílek hledám kultivovanou ženu, s krásnou duší co ji sluší. Osobnost, která ví co chce a kam jde. Ženu se zájmem o kulturu, klasickou hudbu, jazz či jiné žánry. Ženu s kladným vztahem k rekreačnímu sportu a turistice. Osobnost, která touží vědět a poznávat. Ženu co dokáže nahlédnout sebe samu, rozumí sobě a svým pocitům a tím i svému jednání. Ženu co dokáže životní energii přijímat i dávat. PS. Foto za foto ; Muži - nepište, opravdu hledám Ženu ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  57 let | Šumperk
Hledám hodnou raději štíhlejší ženu, pro společné chvíle na procházkách, výletech, u kávy či vínka, u televize ..., ale taky třeba pro návštěvu divadla, plesu. Prozatím o víkendech, ale s případnou perspektivou společného partnerského života. Ozve se mi taková? Jsem rozvedený, fin. zajištěný, sportovní typ s všestrannými zájmy, nekuřák, bydlím sám v rodinném domku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  47 let | Praha
46/170 z Prahy hledá vhodný protějšek...foto pošlu a v příp.zájmu o sobě napíši!
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Chrudim
Stále hledám sebevědomou,samostatnou a štíhlou ženu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Chomutov
....napiš a poznáš ..... preferuji realné setkání .
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Velká Británie
Kino ,divadlo, vecere? Nebo obracene?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Plzeň
Jsem tak trochu domácí kutil (50/168/70, SŠ) a hledám pohodovou, slušnou, spolehlivou a citlivou ženu, nekuřačku do 50 let, pro hezký trvalý vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít