Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : SeznamkaPraha

Ahoj, jezdím o víkendu na výlety na horském kole Praha a střední Čechy hrady a zámky, přidá se nějaká slečna s horským kolem ? Jsem z Prahy 8, 187cm s úsměvem.

Příjemný a akční chlapák hledá fajnovou a také akční ženu k letním návštěvám přírody po turistických značkách, prostě vyrazit někam na výlet - hlavně bez roušky.

Nezadaný hledá sympatickou štíhlou ženu přiměřeného věku, která má vyřešenou minulost a věří, že má toho ještě hodně před sebou. Jsem z Prahy, aktivní, cestování, trek, kolo, běh, brusle, atd. Prosím o zaslání fotografie.

Pěší turistika ano, běhání jen výjimečně. Odpoví mi žena pro občas náročnější výlety po české i jiné zemi?

Hledám spolujezdce, spolujezdkyni pro MČR HA v rally, vůz Škoda 130LR. Zkušenosti a sponzoři vítáni.

Ahoj, minulý rok jsem se začal učit ovládat kánoi. Hledám kamaráda/kamarádku/kamarády, kteří by se mnou sjeli např. Sázavu. Všichni mí známí jsou v práci nebo hlídají děti :-)

Zdá se, že o vážné seznámení tady žádná slečna nestojí. Počasí teď bude lepší a lepší, coronavirové omezení snad také. A tak sháním slečnu, která by ráda vyrazila na kolo. Závody nejsou můj cíl, ale výletní tempo po stromovce také ne. Odhadem řekněmě 60-80 km v průměrně kopcovitém terénu? Dle počasí, nálady .. a aktuální fyzičky - karanténa se na té mé přeci jen trochu podepsala :-) Můžeme také na brusle. A až nám napadne sníh, rád vyrazím na běžky. Celoročně je (doufám) k mání bazén či divadlo.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Mělník
Muž | 62 let
Praha

ŽenaPosilovna 39 let Praha

TOP  7.7.2020

Chtěla bych být sexy 40..najde se nějaký zkušenější parťák do posilovny, co by me tam pravidelně vytáhnul?:-)

Hledám partnerku na cyklovýlety. V otevřených Brdech (bývalý vojenský prostor) jsou krásné lokality.

Nebaví tě čas trávit bez přátel, sama jezdit na kole, lyžovat, rekreačně sportovat, chodit na turistiku, za kultůrou, cestovat, atd., tak se ozvi. Pojďme dát dohromady partu pohodářů s vlastními nápady., Praha a okolí, 50 - 60, vše bez dětí, vnoučátek, pejsků a kuřáků. A třeba se tam i nějaký protějšek najde. Nejde o organizování zábavy a není to místo pro seznamkové specialisty a místní sexuální loudílky.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 62 let
Praha
Muž | 35 let
Mělník