Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Jazyky : Společné zájmy

MužJazyky 59 let Praha

TOP  25.8.2019

Muž 59 hledá ženu třeba učitelku němčiny v důchodu není podmínkou ke konverzaci občas jezdím ven a potřebuji se rozmluvit a sám se nepřinutím mám dost práce .

ŽenaJazyky 63 let Ostrava

TOP  22.8.2019

Přivítám doučování angličtiny důchodcem.

MužJazyky 36 let Písek

TOP  4.8.2019

Hledám ženu, co mě naučí anglicky :-)

Snažím se překládat povídky (tématikou 18+) do angličtiny a excelentně mi to nejde. Umíte mi někdo pomoci, ať to není samá hloupost?

MužJazyky 49 let Zlín

TOP  17.7.2019

Kdo naučí anglicky? Nejde mi o gramatiku, potřebuji se naučit mluvit a slyšet jazyk, což je u mě velký problém. Bydlím ve Slušovicích, můžu dojet kdekoliv. Představuji si to formou běžné konverzace.

MužJazyky 32 let Praha

TOP  15.7.2019

Ahoj! Učim se čestinu už skoro 3 roky a chtel bych zlepšit. Doma se učim gramatiku a slova ale neni dost. Hledam simpatickou ženu, s kim mužu mluvit a ktera muže mi pomahat. Jsem Angličan, byl jsem taky učitel angličtiny a mužeme taky mluvit anglicky. Diky :)

ŽenaJazyky 41 let Praha

TOP  20.6.2019

Ahoj, hledám někoho kdo se učí/chce učit italsky.MužJazyky 42 let Praha

TOP  18.6.2019

Trochu žasnu nad tím, jak někteří uživatelé interpretují rubriku "Společné zájmy: Jazyky". Buď si zde pod záminkou procvičování jazyků hledají potencionální ženichy/nevěsty nebo sexuální povyražení na víkend. Přitom ta správná kategorie pro seznámení tohoto druhu by tu byla také. Takže, pokud má někdo skutečný zájem o jazyk (a teď rozhodně nenabízím or. sex), může se ozvat NJ, IJ, AJ, latina

ŽenaJazyky 40 let Brno

TOP  13.6.2019

I am looking for a friend (native speakers?) who makes me better in english, especially conversation. For example during the badminton matches, some trips or coffee and lunch breaks from work. I am afraid of speaking, but I want to be better and better :) I am working near University of Defence, Faculty of Science, Law faculty.

MužJazyky 49 let Praha

TOP  5.6.2019

Chci se zlepšit v němčině. Nemluvím a zapomínám