Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Hledá se kamarád : Dopisování a přátelé

Užiješ si letní bouřku, padající hvězdy, adventní čas, koncert vážné hudby, muzikál, pučící les, šumící řeku, zpěv ptáků, poznávání nových míst, dobré jídlo, povídání u čaje, hry, psí oči, letní festivaly, hory, lyže, brusle?

Vím, že nejsem nejmladší, přesto si myslím, že zde mohu najít kamaráda, přítele, snad i lásku.Vše je o sympatii a štěstí.Zkusíme to?

Hledám přítele, homosexuála. S chlamama je větší sranda, a taky by to můj manžel překousl ?? Miluju humor, hledám spříznenou kamarádskou duši.

Ahoj, najde se sympatický a vtipný kamarád pro sympatickou baculku?

Občas naši kamarádi nemají čas (zvlášť ti s dětmi) ...Už se zase může ven, v Praze je vždy co objevovat a navíc je teď poloprázdná, pojďme se někam projít/posedět a povídat si - klidně nás může být víc, nebudeme se bát vlka nic :o) - holky/kluci 45 - 55.

Kdo rád chodí, nebo jezdí na kole a měl by zájem se ke mě přidat, ?Potěšilo by mě to .Je jistě lepší když člověk má komu říci zda vidí také to co já. Prosím jen Poděbrady nebo blízké okolí. Snad nemám na Poděbraďáky velké nároky jelikož se ozývají zdaleka ale z Poděbrad nikdo.

Divadlo
Hudba
Knihy
Výlety
Cestování

Život nechávám volně plynout, všechno má svůj čas.... Prý se tady nedá seznámit, tomu nevěřím. Určitě je tady spousta skvělých chlapů, stačí si nasadit růžové brýle. Možná jsem si nevybrala správnou kategorii, ale nevadí, do škatulek nezařazuji sebe ani jiné lidi.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 58 let
Praha
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 65 let
Ostrava

Hledám kamaráda na dlouhodobý vztah, pokud se tomu v našem věku tak dá říkat. Jsem velmi pohodový člověk, nekuřák a milovnice všeho hezkého. Nepotřebuji sponzora, ale laskavého a tolerantního muže.

Ahoj , co o sobě napsat. Jsem žena hodně silné postavy.

Letošní léto bude ve všech ohledech jiné, ale to neznamená, že si jej nemůžeme užít. Ráda bych potkala muže s rozhledem, kterého baví zajít na výstavu, vyrazit na delší procházku či výlet a svým nadšením mě vytáhne od práce na počítači ven mezi lidi nebo do přírody. Mám před sebou druhou polovinu života, mé děti už dávno nejsou dětmi, ale mými parťáky. Třeba jsi sem, stejně jako já, zabloudil náhodou a máš chuť se občas znovu chovat bláznivě, spontánně něco podniknout, objevovat, co nám uteklo.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Beroun
Žena | 66 let
Ostrava
Žena | 58 let
Praha
Žena | 65 let
Ostrava