Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Provokativní rajcovní mrcha, která má chuť to v sobě nedusit a nebojí se?;)
Dobrý den,rád bych našel nějakou ženu,nebo dívku na dopisování,pokec.Vztah momentálně nehledám, ale nikdy neříkej nikdy.Já 41 let,občas akční,občas lenoch.Moje malé závislosti jsou zahraniční seriály a sluchátka od mp3 nacpané v uších. Jinak si ale dokážu pokecat o čemkoliv. Třeba najdu spřízněnou duši.
Ahoj, hledám kamarádku na dopisování a možná i na trochu lásky.
Ahoj, vlastně ani nevím, jak začít... Chtěl bych si sem tam vyměnit pár řádků s někým, kdo si taky přijde sám, přestože není. Asi úplně nezáleží, odkud jsi. Existuješ? Ozvi se...
Vdaná žena a ženatý muž, myslíš že to nejde? Já myslím že ano, jen se tomu musí trochu napomoci. Přemýšlel jsem jestli je to správné psát inzerát a žádat Tě o seznámení ale nebudu to řešit, prostě ho napíši a čas ukáže zda to bylo dobré rozhodnutí. Takový vztah možná nehledám jenom já ale třeba je nás víc. Pokud ano, rád Tě poznám
Ženy většinou zajímá, o čem muži mluví, zatímco muži by rádi věděli, o čem ženy mlčí.
Setkat se na inzerát je jako koupit si los. Investice je to malá ... šance bohužel taky, ale může přijít velká výhra...tak schválně... hledám zadanou ženu z Prahy pro příjemné a nekomplikované seznámení a za účelem přimíchání zářivých barev do šedivých dnů. Budeme mít společné malé tajemství? (ženatý 47/177)
Hledám fajn ženu na cyklovýlety koupání opalování procházky v přírodě atd ale až bude teplo a při vzájemných sympatiich více.
Píšeš si ráda?Máš občas pocit nudy a samoty?