Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s ní : Dopisování a přátelé

Zadaná žena z Prahy nadopisování o všem možném? A časem třeba i víc?

Slova plná vášně, která spojují duši s duší a tělo s tělem, slova, která žhnou touhou a vřou smyslností. Slova, jen slova, jen písmena na monitoru, jenom pouhé sny a fantazie, nic víc. Ale někdy i pouhá slova dokáží evokovat představu těch nejněžnějších doteků, nejohnivějších polibků, nejslastnějších objetí a nejintenzivnějších milování. Chtěla by sis taková slova psát...?

Jsi sama ? Nehledáš akčního sportovce ? Jsi pohodová nekuřačka ? Napíšeme si a uvidíme ?

Mladý sympaťák hledá prima slečnu na lechtivé psaní. Virtuální kamarádku na malé nevinné zlobení. Každý někdy postrádá vzrušení a potřebuje se uvolnit, můžeme si to užít společně. :-) Anonymně a třeba i pravidelně.

Ahojky moc rád bych našel fajn kamarádku, jsem sám a je smutno tak když budeš chtít písni moc rád tě poznám, můžeš být odkudkoliv a na věku nezáleží.

Rád si budu psát se submisivní nekonvenční ženou, která má fantazii, které možná chybí pohlazení.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 29 let
Tábor
Muž | 44 let
Praha

Hledá se mladší plnoleta žena, co si raději než s mladším napíše se starším /46 letym. /Ty štíhlá, která komunikuje a nepíše jen zkratky, má zájmy a napíše si o všem. Ps:Posezi u kávy, procházka, výlet. Napiš jen vážně.

Slečna na dopisování o sexu? Rád bych vzrušení po řádcích a časem klidně něco víc.

Ahoj, rád by som našiel dopisovanie o tom, čo nemám s kým preberať. Nehľadám teda pokec o všednostiach, o každodennostiach typu práca, počasie, čo bolo na obed a podobne. Nájsť práve odreagovanie od rutiny, mať sa na čo tešiť. Chcel by som nájsť niekoho, kto má čas skôr večer, pretože predsa len, cez deň som práci a ja si chcem spríjemniť voľný čas. Budem sa tešiť na odpoveď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 29 let
Tábor