Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Odpovědět na inzerát


napsáno 0, zbývá 500 znaků
Zobraz heslo
Chceš poslat ihned SMS vkladateli inzerátu?
Pošli SMS ve tvaru:
SEZ  K  4859504   text odpovedi na číslo: 9002020
Budete si moci psát SMS, aniž si vzájemně sdělíte svá telefonní čísla. Délka sms nesmí překročit 160 znaků. Nepoužívej diakritiku. Více zde.
Pošli SMS

Podobné inzeráty

Zn. Uřvané děcko. Sousedi mají uřvané děcko, chci aby naše děcko to jejich přeřvalo, trošku jim to vrátit :)), jdeš do toho? Samozřejmě se nejdřív poznáme, zajdem do biografu atak.

Ahoj hledám dívku na vážený vztah.Myslím si že jsem hodný duševně vyrovnaný človek s plno koníčky a zálib .. Rád dělám lidem okolo sebe rádost a jsem pracovitý .Můj nejoblíbenější koníček je posilování .. nejsem naročný na vzhled dívky chci jen aby byla na mě hodná .

Ahoj, jmenuji se Standík, jsem stihli nekuřák, jezdím na kole a miluji výlety a přírodu.rád plavu a samy výlet, hrad, kopec jen tak. Jsem i kutil a neposeda, rád cokoliv tvořím, miluji zvířata i děti. Umím se postarat o domek, zahrádku.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Roudnice nad Labem
Muž | 36 let
Brno
Muž | 31 let
Benešov
Muž | 39 let
Kladno