Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

žena  40 let | Frýdek-Místek
Najdu ženu, kamarádku bez zvířat?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Praha
Ahoj, jsem sympatický a pohodový muž s trochu nadprůměrnými geny, vysoké štíhlé sportovní postavy. Jelikož jsem v práci téměř celou pracovní dobu v kanceláři, tak se to snažím ve volném čase kompenzovat, nejraději mám výlety nebo občas sport, ale po večerech jsem rád i doma - kouknu na film nebo podniknu jinou domácí činnost. Rád zde potkám sympatickou a hlavně inteligentní slečnu/ženu, která dokáže vymyslet odpověď nad 50 znaků :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Praha
Najde se pokud možno štíhlá, příjemná, společenská, rekreačně sportující žena, 56 až 62 let, nekuřačka? Já SŠ 62/185/93, zdravý, samostatný, finančně bez problémů, časově bez omezení, bydlící v RD kousek za Prahou směr Kladno. Odpovědi, prosím, pouze s fotem. Mail sdělím na požádání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Kladno
Zdravm mm zajem.o.źenu ve vku 28/35let.nejlépe baculku /klidn s dítětem nevadí dti mm.rd ale neni dtě podmínkou jsem normlní chlap.co.je.sm.a.hled lsku cit.pohlazení a vše.vo.ke.vztahu patří najdu tě???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Zlín
Seznamování přes internet je jakýsi fenomén moderní doby, proč tedy nezkusit najít štěstí v tomhle nekonečném kyberprostoru. Možná že se zde najde příjemná, veselá, sečtělá, milá, laskavá a rozumná žena která by pro změnu poznala věrného, vzdělaného, inteligentního, tolerantního a občas trochu bláznivého vysokoškoláka (193 cm) nekuřáka se širokým spektrem zájmů a koníčků. Očekávám ženy 28 až 45 let ze Zlína a nejbližšího okolí (fakt nemá smysl vztah na 50 km) P.S. Cimrmanovský humor vítán :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Ústí nad Labem
Ahoj hledam ženu ktera vic co chce a ma to hlavě srovnani věk od 30-37let
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Třebíč
Hledám kamarádku na seznámení a přátelství. Mám rád ženy drobné a štíhlé. Nejsem svobodný a nemohu to zatím měnit, ale chybí mi láska, něha, povídání ale i milování. Nemám pořád čas být s Tebou ale dá se zařídit ledacos. Pokud Ti chybí to samé ozvi se, třeba to vyjde....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  61 let | Praha
Jsem citlivý moudrý muž činu VŠ 60/177/78, podnikatel a u ženy si vážím a plně vnímám vnitřní krásu, sílu, čistotu duše, nadhled a ženskost ženy. Je jen na nás si vytvořit spolu vzájemně inspirující obohacující přátelství naplněné láskou prostupující vše, co spolu budeme konat. I kolem 60 těm správným párům v pozdním létě žití života spolu v čestnosti, důvěře, citu, něze, lásce se naskýtá naděje žít život ve všech jeho podobách tedy i s intimními pocity, nuancemi, pošetilostmi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT