Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  45 let | Karlovy Vary
Pohodový, se zájmem o sport, pohyb, přírodu, cestování, kulturu a spousty dalších věcí, hledá podobnou, sympatickou partnerku, kterou už to také nebaví samotnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Jičín
Zdravím milé ženy! :) Hledám partnerku z blízkého okolí na vážný vztah,která by měla zájem o muže s věrným srdcem.Nejlépe aby jsme měli aspoň něco společného.Je mi 28 let.Věnuji se historickému šermu,četbě fantasy a scifi knih,pc hrám a procházkám se psem.Když mám chuť,tak i kreslím či maluji.Z hudby mám rád metal,rock,pop a instrumentální hudbu. Zajímá mně historie,mytologie a vědomostní soutěže. Jsem v invalidním důchodu.Avizuji to raději předem, abych se vyhnul případnému nedorozumění.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Beroun
Zatím jsme do sebe nevrazili na ulici nebo se nepotkali v kině ani na horách. Tak hledám právě zde Tebe partnerku pro vážné seznámení.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Plzeň
Ahoj všichni, jsem tady, protože jsem velice osamělá. Jsem špatně se seznamující introvert, což není moc dobrá kombinace, a protože jsem se věnovala hlavně rodině - vztahu...tak teď nemám nic a nikoho. Nehledám muže za každou cenu, dokážu být jen s člověkem, který je milý, chytrý, alespoň doma si na nic nehraje, není lakomý ani hysterický či prolhaný...., prostě bych ráda možná poznala člověka, který chce žít opravdu s někým, ne jen vedle něho...Je mi 42 let
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  55 let | Brno
Hledám partnerku pro společné chvíle, která má ráda cestování, přírodu,kulturu,vztah ke sportu a pohybu.Nejraději okolí Brna,Kuřimi nebo Tišnova.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  63 let | Pardubice
Hledám přítelkyni pro hezký tolerantní vztah, ve kterém není potíž mít rád, pohladit, a také milovat. Budeme procházet nádherným časem romantických toulek, fantazie a snění. Zimu přečkáme, krásného jara se dočkáme.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  59 let | Praha
Většina si chce užívat, já hledám normalní život. Tak se budu těšit. Klídek a pohoda, výlety,procházky nebo podnikání??
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Zlín
Ahojky! Hledám upřímného a hodného kluka mezi 38 a 55 let , který jako já touží po přátelství založeném na citovém vztahu. Máš-li stejná přání, zkus něco o sobě napsat, a třeba se najdeme! Požaduji 100% zdraví a čistotu. Budu se těšit na tvou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT