Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  32 let | Trutnov
Možná jsem šílený, ze hledám tady. Ale když jsem Tě nenašel tam venku, tak to zkouším zde. Jsem obyčejný chlap, který hledá neobyčejnou ženu pro společnou cestu životem. Kritéria nemám a děti jsou bonusem než zádrhelem. Nebudu psát jaký jsem, nechť to posoudí jiní. Jsem člověk, co se nebojí dělat společné kompromisy a dokáže udělat pro rodinu vše. Společně dělat z obyčejných chvil, chvíle nezapomenutelné. Najdu Tě?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Ústí nad Orlicí
Až budeš plakat, vymyslím nějakou bejkárnu, abych Tě rozesmál. Až budeš na mě rozzuřená, začnu Tě vášnivě líbat. Až se budeš se mnou prát, zlechtám Tě. Až budeš usínat, budu Tě hladit po vláskách. Až budeš zklamaná, koupím Ti dáreček. Až budeš nemocná, budu se o Tebe starat. Až budeš se mnou, nebudeš na nic sama. :-) PS: pokud jsi zlatokopka nebo máš nosánek nahoru, raději přejdi na další inzerát. ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Praha
V dnešní moderní a uspěchané době je těžké se seznámit. Všichni v MHD hypnotizují mobily,mají sluchátka v uších, spěchají do práce a nevnímají své okolí. Jsou zavření v kancelářích či jezdí v autech a nemají šanci potkat nové lidi... Proto se touto cestou pokusím najít mojí druhou polovičku pro život.Pracuji ve zdravotnictví. Mám rád přírodu,miluji zvířata.Najde se někdo "normální"?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | České Budějovice
Hledám vážný vztah. Představa ideální partnerky: Slušné děvče ve věku 28-38 let. Rodinný typ, které není cizí výlet, kolo, společně trávený čas. Maminka nebo děvče, které by děti jednou chtělo mít. Pracující žena nebo maminka na mateřské. Dívka, která umí zacházet s penězi, není zlatokopka, ke vztahu se staví zodpovědně, je samostatná, spolehlivá. Nemá tetování, piercing apod. Má úctu nejen k druhým, ale i sama k sobě, avšak není namyšlený sobec. Co hledám, sám mohu nabídnout a možná ještě víc
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | Hradec Králové
Až budeš vědět co chceš a dokážeš příjmout člověka jaký je i bez fotky , pak budu rád za každou odpověď od tebe . Jestli čteš dál a bavíš se budiž , hledám možná tebe , někoho nad věcí a bez přetvářky , vím není to vždy jednoduché ale od toho jsou dva aby si byli oporou , jsem mladý , hubený i vysoký , jsem sám sebou a povahou všehochuť. Psal jsem , odepisoval ale bez odezvy proto se ptám , je tu stále někdo kdo hledá ať už přítele nebo kamaráda a je ochotný druhému věnovat trochu času? Napiš ..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  25 let | Praha
Někdy bláznivá, jindy usedlá. Někdy plná energie, jindy líná. Většinou milá, občas protivná. Mám práci, která mě baví a naplňuje. Mám doma, kde je mi příjemně a kam se ráda vracím. Mám až otravně mazlivýho kocoura a akční báječnou fenku. Mám přátele, super bratra a i zbytek rodiny ujde. Ve volnu někde blbnu se psem, čtu, koukám na seriály, poslouchám hudbu. Kolo/brusle, procházky, výlety, dobré jídlo a posezení s přáteli. Ráda občas zajdu do kina/divadla. Chybí mi muž, se kterým mi bude dobře.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Olomouc
Casto nemam cas chodit po vhodných místech k seznámení.. Hledám fajn ženu :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  41 let | České Budějovice
Ahoj, jsem SŠ, je mi 45 let, hledám nezadaného muže 42-55 let, vyšší postavy, rodinný typ, který rád sportuje, chodí rád na kulturu, a který je šikovný a třeba by se i časem přistěhoval ke mně do staršího domku v ČB :-) , jsem na to sama.
DETAIL / ODPOVĚDĚT