Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  51 let | Praha
Rozvedená 51 let z Prahy hledá muže-vdovce do 55 let. Mít rád, vážit si jeden druhého a mít srdíčko na správném místě. Vzájemná úcta a porozumění. Ve dvou je lépe, žít a radovat se z každé maličkosti. Zájmy: příroda, kolo, procházky, výlety, miluji slunce a moře. Těším se na odpovědi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Poděbrady
Ahoj,hledám milou, sympatickou,věrnou ženu, se srdcem na pravém místě.Která má v hlavě srovnané priority a hledá také vážný vztah, nejlépe už napořád :).Jsem muž 33.let/187.cm tmavovlasý do pohody i nepohody které život přináší...rád bych již našel ženu, která si umí cenit věrnosti, lásky, upřímnosti a empatie a nebere to vše jako samozřejmost, kterou to dnes již opravdu není.Budu se těšit na Tvé řádky a když se osobně potkáme.Jsem z okresu Nymburk.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  35 let | Brno
Je mi 35 let, jsem svobodný, bezdětný. Děti určitě chci, ale nikoliv s kýmkoliv a za každou cenu. Jsem upřímný, což znamená, že nemám moc přátel, ale s těmi které mohu považovat za přátelé, mám velmi pevný vztah. Neznamená to, že bych chodil často do hospody, moji přátelé mají své životy a já svůj také. Cením si jednání na rovinu a partnerské věrnosti více, než čehokoliv jiného, totéž nabízím. Možná, že i přes svůj věk jsem stále naivní romantik, ale nejsem hlupák. Někdo říká že jsem cynik.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  46 let | Praha
Jsem z Prahy, tak bych ráda muže také z Prahy. Ráda jezdím na výlety autem, zahraji si bowlink, mám ráda moře a sluníčko. Jen už nechci být sama.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Praha
Také jsi v současné době sama a chceš se to pokusit změnit a navázat nový partnerský vztah?. Můžeme se o to pokusit spolu. Jsem pohodový muž s vyřešenou minulostí. Navrhuji napoprvé, se třeba i jen na krátkou chvilku někde setkat a při posezení u dobré kávy můžeme poznat zda jsou možné mezi námi nějaké vzájemné sympatie. Budu rád když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Praha
Jirka 54-pro nedostatek příležitostí hledam touto cestou milou,štíhlou usmevavou zenu k vaznemu vztahu,nevim zdali je takova v praze :-) prosim foto obratem poslu sve.krasny den
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  43 let | Liberec
Hledám muže, který ví, co je to férové jednání. Ostatní nepište. Mohu zaručit totéž.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  39 let | Praha
Hledám vysokou a neobézní ženu pro založení rodiny. Pro úplně normální žití. Včera bylo pozdě, ale pár měsíců to ještě vydrží :-) Zlatokopky však musím hned upozornit, že toto není vhodná stopa.
DETAIL / ODPOVĚDĚT