Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | Pelhřimov
Rád bych našel někoho, ke sdílení hodnot i maličkostí. Jenom pro ty co to myslí vážně. Děkuji.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Praha
Ach jo, jak to napsat? Hledám tě a nevím kde tě najít. A jaká bys měla být? Taková, abych byl pln radosti a štěstí že jsi se mnou, a že se na tebe mohu dívat a aby mi bylo smutno, když nejsme spolu.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Havířov
Před nedávnem jsem se po dlouhé době vrátil ze zahraničí a chtěl bych se konečně usadit a žít normální život s pohodovým člověkem po boku. Hodně jsem cestoval, poznával zajímavé kraje a lidi.Nyní bydlím kousek od Havířova v malém domečku a je mi tady celkem fain Jinak jsem člověk všestranných zájmů, rád cvičím, mám rád literaturu, hory, hudbu, rád se bavím, mám rád dobré víno a ...vše krásné Budu rád, když se ozveš.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | Děčín
Mám domov, ale nemám, kdo by mi v něm plnil šatník a botník, nad čímž bych kroutil hlavou. Mám auto, ale nemám nikoho, kdo by mi kafral do řízení a vykřikoval, že nás zabiju. Mám práci, ale není kdo by mi nadával, že tam jsem podezřele dlouho a podezíral mě, že mám něco s nějakou kolegyní. Jezdívám na dovolenou, ale nikdo mi nestěžuje situaci nad výběrem ubytování, výletu, stravy ... Máš ráda tento druh humoru ? Napiš a uvidíme :-))..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Příbram
Nevím jestli si žena mých představ otevře seznamku a odpoví na inzerát. Ale jak jinak se poznat? Neoslovím Tě na ulici, v kině, na procházce protože nepoznám jestli hledás to co já. Tak pokud Ti taky chybí někdo pro všední i sváteční dny, ozvi se
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  42 let | Zlín
Ahoj,najde se milá,sympatická,pohledná štíhlejší holka do 36 let na vážné seznámení,vztah ze ZL,JM nebo OL kraje a širokého okolí? Pokud tady někde jsi,budu se těšit na případnou odpověď.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  43 let | České Budějovice
Pohodový muž středního věku,sport.postavy hledá přijemnou ženu k seznámení.Nejlépe z Č.B.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Zajištěný podnikatel středního věku hledá ženu která se ráda nechá rozmazlovat a hýčkat...
DETAIL / ODPOVĚDĚT