Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  43 let | Kopřivnice
Po 19 letech manzelství hledám.Jsi na tom podobne s fotkou v profilu?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Česká Lípa
Někdo na výlet na kole?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  34 let | Uherské Hradiště
Najdu veselou dívčinu, která také někdy zůstane stát s úžasem nad krásou lidové kultury nebo nádherou přírody a se vztahem k nekonzumnímu a ekologickému chování? Pokud tě oslovuje i neuspěchaný život uprostřed přírody na vesnici či malém městě, radostné prožívání života, dokážeš o světě přemýšlet, jsi samostatná a nebojíš se výzev, tak je to skvělé :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Mladá Boleslav
Ve svých řádcích hledám dívku, které bych šeptal, že je ta nejúžasnější na světě, nosil jí květiny a schovával básně pod polštář, stál za ní, v noci ji chránil před příšerami a každý den rozesmál. Jsem kluk s romantickou duší, dobrým srdcem i řadou chyb, který končí VŠ, má rád zvířata, rád cestuje a stan mu slouží za hotel, miluje divadlo i noci pod hvězdným nebem a svou budoucnost by rád tvořil ve dvou a pro dva. Léto je v půli, co prožít jeho zbytek společně? A poté snad i podzim a zimu... :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Brno
Oslavila jsem Kristova léta a říkám si, že mi něco chybí. Budeš to ty - proto vyjlašuji konkurz na tebe, který mě rozesměješ, potěšíš a klidně i naštveš. Jsem svobodná matka s 5-letým synem, vlastním bydlením kousek od Brna a chutí se s tebou seznámit.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Uherský Brod
Hledám ženu k vážnému seznámení, která ví co od života chce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Šumperk
Ať sem napíšu cokoliv, výsledek je stále stejný...0....a když už nějaká napíše, ani ji pak nestojím nakonec za to, aby se mnou strávila pár minut na zmrzce, nebo kafi.......najde se nějaká, která by na tu zmrzku, kafe nebo jen tak na něco v Šumperku zašla? Nezávazně.....:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Praha
Hledám vážné seznámení:štíhlou,dlouhovlasou nekuřačku,pro lásku,pohodu,vztah,s cílem soužití,ale nemám lyže,kolo,hokejku,skafandr,permanentku do divadla,letenky na Kanáry,tenisovou raketu,lano na bungee jumping,brusle.To je ale kalamita..Jsem jen hodný,věrný,štíhlý,nekuřák,vdovec,tak nevím, jestli v té večerní burze zájmů žen,jsem použitelný,když místo olympiády hledám naivně jen lásku,vztah a soužití a ne požadovanou roli olympionika,sponzora,baviče pro volný čas.Tak nic, vyjímka tu není?Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT