Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Plzeň
Ahoj jsem slušný, osamělý kluk, který hledá holku do 29 let., která skutečně chce fungující vztah, chce žít společný život, mit mimino, zázemí a celkově společně sdílet štěstí i starosti, v dobrým i ve zlým. Kdyby jsi se našla a umíš prokázat, že jsi právě to ty, která chce řešit se mnou to co tady pisu, tak prosim písni správu. Ja te chci skutečně znát a mít te vedle sebe. Děkuju. Omlouvám se, že nejsem dokonalý, který na holku ruku nikdy nevztahl,nikdy nebyl hrubý k holce.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  45 let | Olomouc
Rád bych touto cestou poznala muže pro život takový který chce i se svou partnerkou žít a neměnit mě jen jako navštěvníka a ví co chce ? Hledám pouze vážný vztah. Moje zajmi vaření,zahrádka,kolo,sport, příroda a výlety cestování? Takže hledám ferového chlapa co ještě ví co je láska ve dvou) nesnáším lži a klam, co si nehraje na něco? Hledám muže, který se chce seznámit osobně.Děti mám 19,14 ) které mě bude brát takovou jaká jsem :) nehledám flirt ale lásku?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Přerov
Hledám,vysokého,hodného muže, přítele...Můžeme zajit někam posedět a uvidime jestli jiskra přeskoči..:) PR,OL,Zl a okoli...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Nepřestávám žít v naději, že najdu ženu, se kterou budu šťastný, stejně jako ona se mnou. Smysl pro humor a životní nadhled vítám ...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Praha
Oslovuji...prima ženu...do 42 let z Prahy, která hledá pohodového muže, se smyslem pro humor.. Svojí odpovědí se k ničemu nevážeš, napíšeš , já Ti odepíšu a pak,je to už jen na nás. Co Ti mohu nabídnout? Možná.., většinu toho,co hledáš. Sama víš, že to skutečně důležité je láska, porozumění, pohoda dvou lidí, kteří si dávají a spolu prožívají všechny ty krásné věci života. Vše ostatní je , jen na nás ....Proč váháš, nemáš Co ztratit.. Foto rád pošlu..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  29 let | Praha
Vstávám a usínám brzo, místo zábavy raději pracuju, nepařím. Mám rád přemýšlecí procházky a nekonformnost, nemám rád negativismus a zakrnělý smysl pro humor. Jestli to máš podobně napiš, přinejmenším se příjemně rozptýlíme. Fotku pošlu, bude to překvápko.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Olomouc
Hledám hodného muže 60+, který např. vinou zdravotních důvodů musí oželet klasický sex. Jen vážně pro dlouhodobý vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | Zlín
Čauky,hledám zde svou druhou polovičku.Rozhodně nehledám holčinu,která by se jakýmkoliv způsobem mě snažila změnit.Chci aby mě brala takového jaký jsem a měla pochopení.Určitě by měla být upřímná,věrná a mít smysl pro humor i tam,kde se málo kdo zasměje.V poslední řadě být asi tak trošku blázen jako jsem já.Nevím co tě vše může zajímat,tak chceš-li vědět více stačí se ozvat :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT