Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  58 let | Čelákovice
Rád se seznámím se štíhlou ženou do 50 let, které chybí přítel na společné trávení víkendů, časem i všedních dnů. Chci se zase na někoho těšit, vzájemná úcta, tolerance, opora. Batůžek na moto vítán, společná cesta životem, minulost mám uzavřenou, budoucnost otevřenou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Třebíč
Rád bych poznal někoho staršího, do 30 let, s kým bych si rozuměl. Mezi moje největší koníčky patří sport, kultura a četba. Chtěl bych najít někoho s podobnými zájmy, někoho, kdo nechce trávit většinu času vysedávání po barech, ale rád by si vyšel někam na procházku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Praha
Hledá se chlapík pohodář 35-50let, který žije mimo gay komunitu a všechny ty moderní trendy, třeba bývalý hippík, ekolog - co má vztah k přírodě, alternativám, duchovnu, cestování s báglem, vlakům a železnici a třeba i k cizím kulturám a zemím. Pro blízké a silné přátelství jenž může i nemusí přerůst ve vztah. Jsem pohodový chlapík typu medvídka tak trochu s duší kluka a s nadšením pro pěší výlety, vandry, vlaky, cestování, knihy, filmy a některé země východu, severu i západu. Více po mailu
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  53 let | Frýdek-Místek
Stále tady hledám milé,šťíhlé sluníčko,které by se mnou šlo třeba na ryby.....a pak dál životem.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  53 let | Ostrava
Příjemného kamaráda na cestování, vzájemné poznávání.. hezký vztah...
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  28 let | Praha
Ahoj, hledám milou holku, které by nevadilo, že nejsem z Prahy (jsem z Tábora). Jsem nekuřák, 28 let (bude mi na konci léta), Mezi mé koníčky patří turistika, výlety za památkami, knihy, apod. Zato mě moc netáhnou diskotéky a vysedávání v putikách. Rozepsal by jsem se víc, ale jelikož jsem melancholický introvert, tak obvykle trvá nějakou dobu, než mě člověk pozná blíže.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  49 let | Plzeň
Rozvedená SŠ 49 let,hledá nekuřáka, upřímného a hodného muže pro pohodový a trvalý vztah.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  28 let | České Budějovice
Nekuřák z ČB pro vztah co by chtěl rodinný život, děti. Milý, hodný, zajištěný.Já Míša 28 let ČB .
DETAIL / ODPOVĚDĚT