Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  30 let | Brno
Jsem usměvavý, pohodový, vyrovnaný a rád bych tu našel spolehlivou, sympatickou, komunikativní a citově vyzrálou holku, který touží výhledově po plnohodnotném vztahu, založeném na úctě a důvěře.Pouze o psaní bez reálného setkání nestojím.{Je jedno odkud budeš pokud chceš v životě něco změnit a někam se posunout}
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Mariánské Lázně
Hľadám priateľku pre športove aktivity (in line korčule, kolo, turistika, beh, lyže, atď). Foto vítané.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  26 let | Tábor
Ahoj dámy. Je mi 25 a pocházím z Jižních Čech z okolí nedaleko Tábora.Rád by jsem si přál tady zde se tu seznámit s krásnou dívkou, protože každá je v něčem krásná. Nestojím o holku , která si myslí, že je bez chyb. I já mám chyby. Mám rád jednoduchost a skromnost. Pokud se ti tato slova celku líbí a ráda by jsi mě zkontaktovala budu rád. Samota tíží.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  34 let | Plzeň
Vhodný muž k seznámení pro společnou cestu životem? Já bezdětná nekuračka 33/167 s hodnoty jako jsou sport, výlety, zážitky, ale i odpočinek, kino, procházka městem..
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  33 let | Tábor
Toužím se zde seznámit s obyčejnou ženou,kterou hodlám ctít a respektovat její stav.Nemám žádné požadavky na fyzický vzhled ani psychické rozpoložení.To neznamená že je mi ten člověk lhostejný,ale že vada na kráse,či na duši nemusí značit,že ta žena je okamžitě špatná.Žena je lidská bytost a ne věc.Nevybírám si přece něco co budu vlastnit,volím si člověka,ženu,kterou budu milovat,vážit si ji a vzhlížet k ní.Nevybírám si přece předmět,přijímám někoho komu chci dát lásku.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  31 let | Strakonice
Ahoj, rád se seznámím s veselou, usměvavou a sympatickou slečnou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  47 let | Ostrava
Život je nejkrásnější, když s někým usínáš, vstávaš ,těšíš se ,až zase budete spolu.. Hledám někoho, s kým zestárnu. Pokud to cítíš stejně ozvi se mi .Budu se moc těšit.Jsem 46. - letý 177/73 štíhlé postavy rozvedený pracující řidič z povolání.Bydlim v Ostravě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  48 let | Plzeň-jih
Hledám ženu , která už je delší dobu sama a ráda by tedˇ to vše změnila . Jsem sám bez druhé polovičky a je mi smutno . Budu rád , když se mi ozve nějaká sympaticxká žena .
DETAIL / ODPOVĚDĚT