Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  31 let | Praha
Už mně nic nebaví kdo mne pobaví....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  48 let | Brno
Chci se stát tou pravou, pro toho pravého... Nekuřák.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  22 let | České Budějovice
Život je jedna dlouhá cesta. A přece jen když jsou na to dva rychleji to utíká a líp se zvládají případné překážky. A to já hledám, někoho kdo by semnou šel tuto životní a navzájem jsme si ve všem pomohly a oba dosáhly svých cílů :-) a také přece je super pocit když na vás někomu hodně záleží. Já 22 lety optimista z ČB se zálibou o všem možném diskutovat a vymýšlet nové věci:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  57 let | Praha
Určitě mne zaujme muž, který je vyrovnaný, pozitivní,charismatický a pokud se pro něco dokáže rozhodnout tak si "jde za tím". Nicméně jiskra se "nevykouzlí" výčtem ideálních vlastností a chemie musí fungovat také :-) Muže co hledá vášnivou lyžařku zklamu, nejsem ani šílená cyklistka a neprovozuji žádné sporty za účelem zvýšení ega ani ku trvalé invaliditě.Nestojím o partnera, který beze mě může být. Chci takového, který beze mě být může, ale nechce:-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  59 let | Liberec
Ráda posedím u kávy či sklenky něčeho dobrého s veselým optimistou. Ráda poznávám krásy přírody jak u nás, tak za hranicemi všedních dnů... setkání nám řekne více.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Praha
Ráda bych tu našla nezadaného Pražáka, VŠ/SŠ, silnější postavy, nad 183 cm, 58-68 let, který se ještě nezapomněl aspoň usmívat. Jsem VŠ 60 /177, s pár kily navíc, v předčasném důchodu. Baví mne vycházky s tracking holemi, občas minigolf a učím se fotit. Třeba jsi to zrovna ty, bez kterého už nechci trávit svůj volný čas. Tak si sedni ke klávesnici a zkus napsat. M.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  51 let | Šumperk
Vánoční čas je tu a chtěla bych pro tento i další čas najít přítele,který se také cítí sám a nemá s kým zajít třeba na punč,vycházku,popovídat si atd.. Jsem štíhlá blondýnka ,SŠ 52 let, ml. vzhledu. Mám ráda sport,výlety,kulturu,moře a sluníčko,hory,fotografování a ráda se scházím s milými lidmi.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  20 let | Louny
Hledám slečnu ve věku od 17 do 22 let, na dopisování, společné výlety a zábavu. A třeba i vážný vztah. Mě je 20 let. Jsem svobodný, nezadaný. Mám rád sport, cestování, přírodu. Nekouřím, alkohol příležitostně. Pokud máš zájem napiš ;) :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

Feedo.cz: TOP ZBOŽÍ pro vaše dítě