Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  57 let | Benešov
Hledám štíhlou, tolerantní, chápavou a monogamně zaměřenou partnerku pro společné chvíle. Mohu seriózně oplatit. Jsem rozvedený ( 22 let manželství). Děti nežijí trvale se mnou. Chybí mi upřímný vztah a vzájemné porozumění. Upřednostňuji ženu, která již nechce další děti a má případně své vlastní ve věku nad 17 let. Vyřešená minulost důležitá. Ideální věk 44 - 50 let. Věřím, že jsi. Jsem celkem pohodový člověk a žiji tady a teď. Ženy bez aktuální fotografie, nad 50 let NEPIŠTE. Setkání napoví.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Šumperk
Hledám přítelkyni,kamarádku na pokec u kafe a později možná i víc.Jsem spíše domácí typ.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  37 let | Brno
Najde se tu příjemná, veselá a inteligentní dívka přiměřených životních zkušeností co by si ráda povídala ...prostě jen tak poznat někoho nového. Fotku klidně pošlu ač já Tvoji chtít nebudu....zatím :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Praha
Pokud budou vizuální sympatie přes fotku a přes pár vzkazů (čili nutné:-), můžeme zkusit tyto sympatie ověřit i v realitě a pak se uvidí:-) Pohledná, vysoká žena 38/178, ty podobného věku a urostlé postavy a stejně jako já z Prahy, nekuřák s chutí zakotvit. Mám ráda rock, hory, výlety, kolo, turistiku, Středomoří, starou Prahu, dobré víno. Ráda se zapojím do smysluplné konverzace, čili asi se tady moc nepředřu:-))
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Praha
Není důležité Kde,Není důležité Kdy,... ale s KÝM
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Praha
Rád poznám mladou holku, která má ráda sport, zábavu. Hledám parťáka na stěnu nebo na kolo, bylo by fajn kdyby si taky chtěla lízt (začátečník, středně pokročilý). Můžem spolu zajít, ale také třeba do kina nebo do divadla. Přeji ti hezký zbytek dne, Petr.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  21 let | Brno
Ahoj jsme mladá slečna z Brna, která by touto cestou našla někdo k sobe. Je jí 20let žiji s rodiči, ale ráda bYch se postupem času osamostatnila a začala žít svůj život a budoucnost s někým kdo mě bude mít rád a komu na mě bude záležet :-) ráda tancují, chodím do společnosti s přáteli, ráda se směju, Zajdu do divadla, kina nebo na hokej :-) mám ráda děti. :-) Jednou bych chtěla mít i svoje :-) jsem usměvavá a veselá slečna, i když občas k tomu není duvod. Jsem pro každou špatnost. Napiš pá Máru
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  44 let | Holešov
Hledám milé seznámení, plné smíchu, vášně, dobré nálady, pěkných prožitků.
DETAIL / ODPOVĚDĚT