Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  49 let | Ostrava
Hledám, co každá si přeje, když chce být s ženou. Sympatickou ženu pro výjimečné přátelství, cestování, výlety, kino, divadlo, sport a všechno hezké, co můžeme spolu prožít a vše může přejít v lásku, stále věřím, že to pravé přijde.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  60 let | Ostrava
Ráda se seznámím s příjemným nezadaným mužem přiměřeného věku pro hezký vztah - Ostrava.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  46 let | Hodonín
kdo hledá..najde...i tady..???
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  27 let | Praha
Ahoj. Pro kluka, jako jsem já, je těžké někoho najít. Díky mé stydlivosti se bojím oslovit hezkou holku osobně, tak to zkouším tady. Další problém je, že jsem introvert a mé zájmy jsou především pasivní – hry, četba, hudba (rock a metal – navíc podle toho vypadám :D), sledování filmů a seriálů atd.. To ale neznamená, že bych nerad šel s někým ven, jen většinou nemám s kým. Sportu moc neholduju. Budu moc rád, když se nějaká „normální“ slečna ozve. :) Tady mi došly znaky, tak si zbytek domysli :D
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  54 let | Kroměříž
Mám vyřešenou minulost, pohodová,bez dluhů,bez vnoučat, mám čas a touhu najít blízkost a porozumění nejlépe napořád.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  33 let | Praha
Život je příliš krátký na to, abych v něm jen tak proplouvala a toho pravého míjela. Najde se tolerantní, spolehlivý, upřímný a inteligentní muž? Mám zájem o vážný partnerský vztah. Jsem svobodná, sympatická, bez závazků. Moje záliby jsou hudba, kultura, příroda, cestování a rekreačně dělám sport. Ráda bych poznala muže, který ví, co chce a nebojí se sdílet radosti i starosti s tím druhým. Cítíš - li to stejně, ozvi se. Odpovím JEN na vzkaz S FOTKOU . Věk max 38 a bez závazků ;-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Český Krumlov
Fyziotherapeut, žádný playboy, jak říkal Michal Tučný, "krásný ne fyzicky, ale duševně. A duševní krásu jak sami vidíte, není vidět." Hledám trochu hezkou ženu ca. 30-50 let, s vnitřní krásou, t.j. hezkou, vlídnou (spřízněnou) duší a s úsměvem. Děti vítány. Toužíš po společném usínání, vzpomínání a probouzení, udělá Ti radost, když Ti někdo uvaří třeba jen to kafe? Túry po horách, na kole, zabrnkat na kytaru ... přidáš se? - Vyšší Brod - Vimperk - Č.Krumlov (JČ)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Teplice
Hledám ženu přiměřeného věku z Teplic a okolí,
DETAIL / ODPOVĚDĚT