Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

muž  53 let | Praha
Pro společné seznámení a soužití hledá štíhlý nekuřák,sš,sám,184cm, tmavookou černodlouhovlásku, nehledající zde cestování, divadla, ale kupodivu vztah a lásku. Vítána též osamělá, vítáno i společné letní chataření.Foto a řádky napoví. Praha.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  45 let | Liberec
Možná se míjíme na ulici a možná se již naše oči potkali, jen jsme ani jeden nevěděli, že by ten druhý o schůzku rovněž stál. Možná lze takto pozvat toho pravého na sklenku lahodného moku, procházku a vzájemné sympatie rozhodnou, zda setkání bylo jen náhodné či úsměvné a opakující se. Neoslovil jsem-li tě před chvílí, pak se neboj oslovit ty mne - osudu nebo přání se musí trochu pomoci...:-)) Krásný den.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  36 let | Jindřichův Hradec
Ahoj hledám ženu na vážný vztah, které by stačil jen jeden chlap. Ne zenu ktera me bude nutit abych byl připojen na všech sociálních sítích a dívat se na její oblíbené seriály a sdílet stejné názory jak její matka. Pokud máš ráda přírodu hory voda sport umíš rozdelat oheň v krbu tak Tě beru vsema deseti a dojedu si pro Tebe ještě dnes.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Praha
Hledám sympatického partnera pro vážný a hezký vztah....ozveš se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  58 let | Kolín
Rád bych poznal štíhlou ženu, do 50 let, plnou optimismu, které chybí přítel na společné trávení víkendů, časem snad i všedních dnů. Rád bych se zase těšil na sdílení všeho, co k životu patří, vzájemná úcta, tolerance, opora, milování. Batůžek na moto vítán. Ozvi se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  71 let | Most
Hledám přítele, který má ještě v našich letech jiskru, optimizmus, a chuť do života., s elánem ještě něco podnikat, prostě žít. To samé nabízím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  65 let | Praha
Hledám muže nebojácného, který mě doprovodí na svém létajícím koštěti do revíru Baby Jagy, kde proběhne naše seznámení u zapálených ohňů. Moje koště je v pohotovosti, jen mě chybí vhodný doprovod na zítřek i do budoucích časů. Až na věky můžeme být spolu, nejsem ohyzda, ale lepá čarodějnice. Těším se.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  56 let | Ostrava
Hledám milou ženu přim.věku.
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít