Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát byl již smazán.

Doporučujeme další inzeráty

žena  49 let | Liberec
Ironie života nechala jednu rozvedenou 49/176 cm s malým klukem . Našel by se slušný , vyšší ,s vyřešenou minulosti muž co už ví co chtít od života a vztahu ? Začít další etapu života třeba spolu ....
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  62 let | Liberec
Muž 50 let hledám paní důchodkyni okolo 70 let.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  38 let | Bruntál
Hledám normální pohodovou holku se smyslem pro humor, děti nejsou překážkou.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  51 let | Praha
VŠ 50 let, zajištěný, stále slušně vypadající, s vlastním bytem...hledá kvůli nedostatku jiných příležitostí touto cestou štíhlou a hodnou přítelkyni ve věku 40-49 let. Zájem o umění, kulturu, knihy, historii, sport a cestování....vítán.Nejlépe z Prahy či blízkého okolí. Prosím jen vážně míněné odpovědi. Najdeme se?
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  23 let | České Budějovice
Ahoj, jsem kluk co hledá rozumnou dívku, která to má v hlavě srovnané a ví co od života chce. Já jsem sportovní typ, mám rád přírodu výlety na kole a tak. Rád se seznámím s nějakou dívkou ve svém okolí. Stále ještě studuji VŠ v ČB takže když budeš studentka tak malá výhoda. Hlavně chci, aby byla aktivní a měla ráda sporty. Rád si zajdu i do kina, večeři, nebo jen posedět na sklenku vína. Pokud budeš mít zájem tak odepiš rád se seznámím.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  54 let | Šumperk
Zanechme už konečně filozofování, spojme se a pojďme se poznávat navzájem, ať máme hezký vztah, jsem zastánce skutků.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  49 let | Liberec
Hledám štíhlou dlouhovlásku, kamarádku z Liberce přiměřeného věku, která i v téhle době umí vnímat a cítit srdcem a která má třeba ráda tak, jako já hory, lesy, zpěv ptáků, vítr ve vlasech, západ slunce, chalupu na venkově, rockovou i vážnou muziku, bigbeat, cizí jazyky...Tohle všechno ale není až tak důležité - důležitý je hlas srdce. Děcko není překážkou - spíš naopak. Já VŠ 181/74 z Liberce s vyřešenou minulostí, snažící se o klidný a vyrovnaný život.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  30 let | Olomouc
Ahoj, hledám kamarádku, časem možná víc :) Mojma
DETAIL / ODPOVĚDĚTZavřít