Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Inzerát nenalezen.

Doporučujeme další inzeráty

muž  26 let | Brno
Hledá se volnomyšlenkářská nihilistka s kladným vztahem k videohrám, knihám, filmům a seriálům, vaření a v neposlední řadě se srdcem na liberálně pravém místě.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  50 let | Brno-venkov
Hledám fajn chlapa s vyřešenou minulostí od 180cm,který by umí naslouchat,není sobec,který dokáže být oporou i v těžkých chvílích a není mu cizí slovo láska,věrnost,.....,
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  25 let | Zlín
Je mi 25 a rád bych našel milou slečnu, kterou už taky nebaví samota a chtěla by se seznámit s nesmělým knihomolem :)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  38 let | Brno
Hledám charismatického a inteligentního muže, s nímž bude možné budovat vědomé partnerství za účelem založení rodiny… oddaného muže, který je schopen bezpodmínečné lásky… nezávislého muže, který se nebojí vstoupit do neznáma a s nímž bude možné žít život naplno. Odpovědi prosím s fotkou a ty, kteří tento profil mají jako svůj druhý domov, prosím, aby se zdrželi odpovědi. Stačí mi jedna odpověď, pokud bude od toho pravého :-)
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  41 let | Chomutov
Poznat opět lásku a člověka, který to chce myslet vážně by bylo krásné. Existuje v okolí Chomutova nějaká, která má vše srovnané? Stačí se ozvat a kafčo napoví.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

žena  40 let | Kolín
Ráda bych poznala kamaráda, přítele, chlapa, ktery dovede jit zivotem ve dvou, chce delat kompromisy, umí tolerovat potřeby a touhy druhého. Prosím nepište kdo nemáte vyřešenou minulost, holdujete alkoholu, případně chorobné závislý na něčem jiném, pokud je Vám méně než 35 let. Žádný milenecký vztah.... Děkuji za pochopení. Jen opravdu vážní zájemci. Foto vítáno. Zní to vše moc odvážne, ale otřepané fráze jsou jen fráze a zijeme jen jednou a poměrně krátce.... Netouzim po dalsich saltech ani kot
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  50 let | Prostějov
Hledám přítelkyni pro společné chvíle strávené v zájemné objetí které už delší dobu postrádám,cítím potřebu si ještě užívat.
DETAIL / ODPOVĚDĚT

muž  64 let | Praha
Hledám ženu ,věk 60-70let,ne sportovní typ,nejlepe osamocenou. Jsem motorista,kutil,trošku při těle,veselý.Nemám vlastní bydlení, pro to bych uvítal přistěhování.Více při osobním setkání.
DETAIL / ODPOVĚDĚT